Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is így élte meg?

Más is így élte meg?

Figyelt kérdés

a párom átment a gyerekkel a tesójához, hogy tudjak egy kicsit pihenni. 4,5 hónapos a mazsola, tényleg rám fér egy kis pihenés. tökéletesen megbízom a páromban, tudom, hogy jól ellesznek, vittek lefejt anyatejet is. alig vártam, hogy egy kicsit kikapcsolódhassak, és jól is esik, mégis megdöglök, annyira hiányzik, mind a kettő :-) igyekszem nem fél percenként hívogatni őket, meg kihasználni a lopott órákat :-) de azért nagyon ott jár az agyam :-) fura érzés, hiszen mióta a pocakomba költözött, azóta nem voltam "Marcimentesen" :-) meséljetek, nektek milyen volt az első külön töltött néhány óra.... addig azt hiszem veszek egy forró, illatos fürdőt, és olvasok egy jó könyvet :-)


Egy BOLDOG anyuka :-)


2010. jan. 23. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Lányom 11hónapos, csak egyszer voltam tőle távol 2órát, amikor fodrászhoz mentem,mert aki szokta csinálni a hajam, beteg lett és nem tudott jönni. Az a két óra nehéz volt, állandóan járt az agyam hogy mi lehet....de nagyon jól is esett. Két hét múlva megyek megint, szerintem akkor sem lesz másképp :o)
2010. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Nehéz.Igazán nem tudtam kikapcsolódni, rendezgettem a kis ruháit, és önkéntelenül is kapkodtam a fejem a kiságy felé.Olyan rossz volt, hogy üres...Na de amikor visszajöttek, olyan boldog voltam, mint amikor megszületett:-)Idővel majd megszokod!
2010. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ilyen, alvásnál is hasonló. Pedig néha olyan jó, amikor végre elalszik...:)
2010. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 9és fél hónapos volt a kislányom mikor a mamánál hagytam elöszőr és elmentem a munkahelyemre egy papirt alá írni.A kollégáim örültek,mindenki mondta a magáét de nem tudtam koncentrálni.Minden gondolatom a kicsi volt.Nem is maradtam sokáig és mikor beléptem az ajtón anyuval nézte a tv-ét rám se nézett.Ekkor elgondolkodtam rajta,hogy változtatnom kell.Megkell tanulnom másra bizni.Mostanraa párom sokat vigyázz rá én elmegyek bevásárolni orvoshoz,fodrászhoz stb.De szerintem a gondolataink mostmár mindig ők lesznek bárhol járunk.
2010. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Megkértem a férjem h hagyj menjek én a havi bevásárlásra egyedül. Még odafele élvezetem az utat, de visszafele már nagy siettem, mert úgy hiányoztak. Imádom a kis drágámat, 4,5 hónapos és már most függő vagyok....És látom már most magam h én pocsék anyós leszek ....:((((
2010. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

:) Enyém 3 hetes volt, mikor anyura hagytam és elmentem az Auchanba. Odafelé kicsit pityeregtem a kocsiban, olyan fura volt... Az áruházban csak egyszer-kétszer gondoltam rájuk, tudtam, hogy minden a legnagyobb rendben, anyunál talán jobb kezekben van mint nálam :))


Visszafelé kicsit már odaléptem a gázra, és a lépcsőket kettesével szedtem felfelé, szatyrokkal... a szatyrokat eldobtam az előszobában, és mint egy őrült, rohantam a gyerekszobába, anyut elsodorva... :)) De rég volt... már 14 hónapos, mosmtár sokkal többet elvan a nagyival, és nagyon jól!

2010. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A sok válaszból gondolom látod nem vagy egyedül :) ÉN is elmentem kikapcsolódni kicsit és a picire adig az anyukám vigyázott! Tudtam jó kezekben van és mégis amíg távol voltam csak ő járt az eszemben. Folyamatosan néztem a telefonom, hogy mikor hív. Aztán a végén én hívtam, mert már nem bírtam :S
2010. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mikor eloszor elvittek a tesomek a picimet,hogy pihenjek egy kicsit,fennt logtam msn-en,vartam hogy bejelentkezzenek,es mikor feljottek azonnal rajuk irtam,es bekapcsoltattam veluk a kamerat.onnantol vegig bögtem,hogy mijen gyönyöru a fiam..:.:)
2010. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
valahogy itt is meg kell találni a normális utat, mert azért az nem okés szerintem, hogy egy majd egy évest még sosem hagyott másra valaki, tudom milyen rossz, de a babának is az az érdeke, hogy másokkal is jól ellegyen. Nekem anyum vitte sétálni, na 10 perc után már a kerítésen lógtam, hogy jönnek-e már, vagy bent azt hallucináltam, hogy sír valahol és hallom... hát nehéz
2010. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
túl vagyok a fürdőn, nagyon jól esett. Beszéltem apával telefonon, a fiunk, aki eddig sosem volt hajlandó cumis üvegből enni, most minden ellenvetés nélkül benyakalta az összes tejet.és most alszik :-)szóval minden rendben van. még van egy kis időm, amíg megjönnek, pihenek még egy kicsit, és közben marhára büszke vagyok a pasimra, amiért ilyen csodálatos apa :-)
2010. jan. 23. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!