Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós kisfiamnak adhatok már...

7 hós kisfiamnak adhatok már rizst? Milyen típust (gyorsrizs, sima rizs) és hogy készítsem el (turmixolva vagy csak simán)?

Figyelt kérdés
Még nincs foga, most bújik :D
2010. jan. 23. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Adhatsz, én csak azzal sűrítem a főzelékeket, mert utálja a krumplit.

Én sima A rizst pépesre főztem, nem pirítottam meg előtte, ahogy magunknak, hanem átmostam, felöntöttem vízzel, és amikor megpuhult botmixerrel turmixoltam, jégkockatartóba tettem és így lefagyasztottam. Amikor megfagyott, átraktam zacsiba, és amikor kell, akkor csak kiveszek 2-3 kockával.

2010. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2010. jan. 23. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Én barnarizst vettem, nahát olyat ne vegyél.........50 perc alatt fő meg :( és még turmixolva is picit darabos marad.
2010. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, barna rizst egyszer én is akartam magunknak készíteni, mert ugye FŐ az egészség, de a rizs az nem :-D
2010. jan. 24. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!