Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mehet a baba szaunába?

Mehet a baba szaunába?

Figyelt kérdés
ne hurrogjatok le, picikét megvan fázvaős én is, van itthon szauna normál köves. Sehol nem találtam róla semmit persze csak rövid időre gondoltam, valami jó illóolajal... ja 4,5 hós
2010. jan. 22. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
na ennyit a sok hülye beszólógatósról.azért mert valami szokatlan,még nem biztos,hogy nem rossz,csak utána kéne kérdezni.én a védőnőt is megkérdezném.de tény nekem se jutna eszembe.
2010. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
18%

Az is oda van írva,hogy ha beteg a baba,akkor is szaunázhat?


Jesszus!

Inkább hívd fel a dokitokat,és kérdezd meg tőle.

2010. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
én csak azt tudom mondani, hogy ahol mi voltunk wellness-elni, ott volt babysauna. itt: [link]
2010. jan. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

KEDVES ANYUKAK!

EN NEM ERTELEK TITEKET!AZT HITTEM EZ AZ OLDAL AZERT VAN;HOGY KERDEZZÜNK ES TUDASUNK SZERINT VALASZOKAT ADJUNK.HAT HA A VALASZOKAT NEZEM SOKAKNAK HIANYOS A TUDASUK HA CSAK OLYAN "KÖPKÖDÖS" VALASZOKAT TUDNAK ADNI.A KERDEZÖ KÜLÖN KI IS EMELTE;HOGY NE SZOLJAK LE, ES TESSEK....A VALASZOK TÖBBSEGE SEMMIT NEM ERÖ ES BANTO.SZERINTEM EZT NEM KENE!!!!Bocs,hogy a kerdesre nem valaszoltam,de ezt le kellett irnom!Ja, es tisztelet a kivetelnek! Mami

2010. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát rosszul hitted.
2010. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm az ilyen olyan válaszokat én nem jellemezném a hozzászólásokat, csak annyit tennék hozzá, hogy a begyepesedett szauna szolárium egyenlet elárul mindent...
2010. jan. 23. 16:28
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekünk infraszaunánk van, a doki szerint 5 percig bennlehetnek a picik. 4 éves gyerekm 10 percig szokott benne lenni.

Hőemelkedéssel, lázzal nem mehet bele természetesen.

A normál szaunát nem tudom, én az orvost kérdezném meg.

2010. jan. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%

Két finn tudományos vizsgálatban, amelyekben újszülötteket és egy év alatti csecsemőket 15 percen át „fürdettek” a forró szauna padon, majd vizsgálat alá vetették őket, bebizonyították, hogy a forróság a legkisebb gyermekekre sem volt káros hatással. A vidéki finn ember gyakorlatilag csecsemőkorától kezdve szerzi a „szaunázási tapasztalatokat”


hát szerintem akkor erről ennyit...

A sok okoskodó meg elmehet a búsba.

Ja és A Finneknél 80 az átlagéletkor...

2010. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!