Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mehet a baba szaunába?

Mehet a baba szaunába?

Figyelt kérdés
ne hurrogjatok le, picikét megvan fázvaős én is, van itthon szauna normál köves. Sehol nem találtam róla semmit persze csak rövid időre gondoltam, valami jó illóolajal... ja 4,5 hós
2010. jan. 22. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A szauna nagyon meleg, a babák hőháztartása meg ingatag, fejletlen. A hidegben gyorsan kihűlnek, a nagy melegtől felszökhet a hőjük. Inkább csak a szobában párologtass illóolajat!
2010. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem!Az ő hőháztartása még nem olyan mint a felnőtteké, könnyen túlhevülhet a teste.Ha megvan fázva párologtass a szobájába, szívd az orrát, Calciumisc ampulla is sokat segit.

Én nem vinném be a szaunába, még rövid időre sem.

2010. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%

Remélem ez csak vicc...

Szolárium esetleg?

2010. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az első kettőnek köszi akkor csak én szaunázom...

A második kettőnek pont ezért kértem hogy ne hurrogjatok le, nem pénz kérdése, csak nem akartam gyógyszerekkel tömni ha nem fontos, még porszívózni sem kellett az orrocskáját.

2010. jan. 22. 19:38
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Nem mehet, tenylegh ne vid be.
2010. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Hát egy kicsit tényleg buta a kérdés,de mindegy.Miből gondoltad,hogy a babád kibírja azt a meleget?És szerinted jó,ha annyira izzad?Ez nem csak,hogy nem jó,életveszélyes.Meg se próbáld!!!
2010. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Azért az jó pont,hogy mielőtt bevitted,megkérdezted.Szerintem mindig csinálj így.Mielőtt bármit is teszel,kérdezz!!!
2010. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én semmiképp se vinném be, ne foglalkozz a téged bántókkal, de tényleg nem jó ötlet
2010. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nem bántották,csak itt az a baj,hogy ha ép ésszel kicsit is belegondol az ember,tudja,hogy az nem jó.Nekem pl. eszembe se jutna.Egyszerűen teljesen logikus,és egyértelmű dolog.Ez olyan,mint hogy nem teszünk mikróba macskát...de hát ugye ott is volt kivétel.
2010. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Kicsit utána néztem a neten,és van olyan wellness szálloda ahol külön van baba-mama szauna de az csak 40 fokos!

Ha a tieden is lehet állítani a hőfokot akkor nyugodtan

!

[link]

2010. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!