Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha van Mei-tai-od, megmérnéd...

Ha van Mei-tai-od, megmérnéd a body részét?

Figyelt kérdés

És megírnád, hogy honnan rendelted? A miénk body része 48 cm hosszú. Ez az 1.MT-unk, de én rövidnek találom :S

(70 cm a babám).

Köszönöm !


2010. jan. 22. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Babaközelbenesen van a legmagasabb részén 52 cm
2010. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kozy-m van

[link] innen rendeltem, 58 cm a hosszusaga, es 43 centi szeles, de lehet, hogy 60-45, csak felremertem :D

2010. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

elozo vagyok

[link] ilyenem van, csak sötétbarna vallpanttal :D

2010. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

jaj, nagyon szép, csak hát az ára...

Valószínűleg Gremese vagy Liliputi MT-unk lesz, csak nem tudom azoknak a hosszát.. :)

Köszi, hogy válaszoltatok :)

2010. jan. 23. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:

kozys vagyok

megneztem élőben a liliputit, teljesen jó, nagyon hasonlit a kozyra, es sok szép minta van :)

a kozy valoban draga, 18 ezer volt forintra atszamolva, nálam ilyen elso latasra szerelem volt.

egyet hianyolok rola, az a csuklya, ami a liliputihoz lehet kapni, vegyel hozza mindenképp

a kozys oldalt pedig a megkotesek miatt erdemes nezni

szió

2010. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor most gondban vagyok... :), mert beleszerettem egy gremesésbe, de a liliputi is jónak tűnik, főleg, ha hasonlít a kozy-ra :)

Kiemelem majd a kérdést :))

2010. jan. 29. 19:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Liliputink van. Meretei:

Body szelen: 36 cm

Body kozepen: 45 cm

Aljan a kotozo pant: 9,5 cm.


Nem ertem mert nem jo a MT-d, hisz nem rovid. 11 hos nagy lanyomra aki 79 cm es 11 kg meg mindig jo. Megmertem lanyom torzset is kb 37 cm nyakatol a fenekeig. Nem hinnem, hogy a te babad nagyobb lenne. Raadasul neki a torzse a kifejezetten hosszu.

2010. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi hogy méregettél ! :)

Pont a napokban kaptuk meg az újat, ami 6 centivel hosszabb és szélesebb is.

Én rövidnek éreztem a régit, de ez mindenkinél más. Van aki ugyanazt a méretet hoszúnak, van aki meg rövidnek találja egy nagyjából azonos "méretű" baba esetén, ezt így nem lehet összehasonlítani!

Végül nem a Liliputis lett amúgy.

2010. ápr. 7. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem bántani akartalak, meg nem kötözközködni, csak fura volt számomra, de mindegy. Rossz a képzelőerőm :D

Örülök, hogy sikerült szerezned egy nagyobbat. Remélem sokáig kényelmesen tudod majd használni.

2010. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Persze, oké :)

Közben azt kihagytam, hogy az előző egy silány MT volt, a derékrészénél nem volt "merev", így - ahogy a babám benne volt, az alsó része lefittyent. ÁÁÁ, nem tudom ezt most megfogalmazni, de e miatt is sok centi "elveszett" a body rész hosszúságából. Gyakran olyan érzésem volt, hogy mindjárt kifordul belőle :S

2010. ápr. 7. 19:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!