Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki enni?

Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
10 hónapos lányom 4 napja felébred hajnali 3-kor, és addig nem alszik vissza míg nem kap kaját. Eddig sem volt valami jó alvó de legalább nem evett, mit adjak neki az esti tápszer előtt amivel jól lakik? Kekszport adhatok? És mennyit tegyek a 210ml-hez?
2010. jan. 22. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Este adj neki tápszer helyett laktató vacsorát.Vajaskenyeret,virslit kenyérrel stb.ASkkor nem lesz éhes éjszaka.A tápszertől már nem lakik jól.
2010. jan. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még csak 1 foga van, nem tudok neki olyat adni.
2010. jan. 22. 17:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg evés közben alszik el.
2010. jan. 22. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál is volt ilyen korszak. Én lefekvéskor is tápot adtam neki, és hajnalban (éjjel) amikor felkelt akkor is adtam neki. Ez hónapokig eltartott. Aztán ismét átaludta az éjszakát. De a késöbbiekben is volt olyan éjszaka, amikor 3, 4 napot tápozott, aztán 3, 4 nap végig alvás. Most 17 hónapos és még mindíg előfordul, hogy kell neki. Én beletörődtem.
2010. jan. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én lányomnál ugyanez volt 2 hete,én 5-6 között vacsoráztatom.

Vajas kalács(Nem margarin),joghurt.

Már nem ébred enni.Átalussza az éjszakát.7-8 között kel.

2010. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja 2 foga van.És nem hajlandó a turmixolt,pépes ételt megenni:)


Utolsó voltam

2010. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!