Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hetes babám már nagyon jól...

21 hetes babám már nagyon jól fordul a hasára de vissza sehogy sem tud. Hogyan vezessem rá hogy hogy kell? Olyankor az alul lévő kezét hova rakja hogy ne nyomja meg?

Figyelt kérdés

köszi a válaszokat

egy kezdő anyuka


2008. aug. 11. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hetes, és próbál hasról hátra fordulni. Ez sikerült is neki, de sajna az egyik keze ott maradt és vissza kellett mozgatnom a helyére, persze semmi baja nincs már. De nagyon megijedtem. Annyit akartam ezzel mondani, hogy nagyon figyelni kell ilyenkor őket, nehogy megtörténjen a baj, és szerintem ha magastartásban van hason fekve a keze, akkor könnyebben fordul... Így gondolom, ez lenne a segítségadás számukra ebben a helyzetben. Sok sikert! B.
2008. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát nem tudom...érdekes mert az én lányom nagyon profin fordul a hátárol a hasára,de visszafelé fogalma sincs hogy hogy kell.pedig azt olvastam előbb hasrol hátra fordulnak

:)

2008. aug. 11. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:
hasról hátra ógy fordul, hogy emelgeti az egyik lábát, amivel lökdösi magát és egyszer csak átlöki magát a hátára :)
2008. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!