Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok véleményt rólunk...

Mondanátok véleményt rólunk -altatás? Szóval, ha hagyom, hogy maga alakítsa ki magának, az jó?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy a nappali altatás, már mindent kipróbáltunk. Úgy döntöttem, nem érdekel, annyit küzdöttem már ezzel. Van viszonylagos napirendünk (7 hónapos), azonos időpontokban kicsit megszeretgetem, leteszem... aztán nem alszik. Illetve keveset és ritkán. Szopizás után rögvest alszik (pontosabban belealszik), de ez nem annyira jó. Próbálom úgy letenni, hogy még kicsit képben legyen. El vagyok keseredve.
2010. jan. 22. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
volt nálunk is nehezebb időszak az alvással de én hagytam nyűglődni egy kicsit az ágyában és egyszer csak elaludt.volt hogy majdnem 1-órát kinlódott de végülis föladta.muszály nekik az alvás ne hagyd hogy kifogjon rajtad.
2010. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél elkeseredve.

Most még kicsi, könnyebben rá tudod szoktatni, hogy egyedül aludjon el, mintha már kiabálna utánad, hogy "annnnna". Most legfeljebb "csak" sír. De! Sokkal kevesebbet fog sírni, ha már csak akkor rakod be a kiságyba, amikor már tök fáradt. Várd meg, hogy jó álmos legyen, hidd el, fog aludni.

Ha keveset és ritkán alszik, lehet zavarja valami, pl világos van, zaj van... Egyébként ha még nem mozog, nem forog, mászik olyan sokat, nincs is olyan nagy alvásigénye. Amint elkezd mozogni, sokkal többet fog aludni.

Kitartás.

2010. jan. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Forog, mászik,egyre éberebb, nem akar aludni. Lehet, hogy besötétítek. Magától nem alszik el, csak egyre jobban fölidegesíti magát. Egyszerűen nem jövünk rá, mit csináltunk, csinálunk rosszul.
2010. jan. 22. 14:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nappalra is be kell sötétítenem egy kicsit, megpróbálom.
2010. jan. 22. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!