Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátok mennyit alszik...

1 éves babátok mennyit alszik nappal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
8-kor kel, szopi után rögtön délelőtti alvással folytatja, kb. 1/2 11-ig. Ébren van 1/2 11-től 1/2 3-ig (két evés és a közte lévő idő), onnantól alszik a következő kajáig, azaz 17-ig. Este 1/2 9-kor alvás, reggel 8-ig.
2010. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hú, az igen.Az én kisfiam 7 és 8 közt kel, majd talán fél 1 körül elalszik, max 1 órát és este fél 8ig fent van, addig meg pörög ezerrel.Ráadásul többszőr megébred éjszaka.nem tudom, hogy van ennyi energiája, de adhatna nekem is:)
2010. jan. 22. 13:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves első irigyellek. Az én fiam reggel 8-9 körül ébred majd délben vagy 1 órakor alszik 1- másfél órát, ha nagyon fáradt 4 -kor alszik még 1 órát. Este 10 körül alszik el.
2010. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

8-9 között kel, 1 től 3 ig alszik, és 9 körül elalszi keste. ez a jobbik.

ha korán kel (fél 7 és 8 között) akkor alszik délelőtt másfél órát, és délután 5 kor is beájul...nah ilyenkor is alszik másfél órát, és este nem is mondom meddig fent van. 11ig...De ha nem alszik ilyenkor délután akkor 7 kor beájul és 9ig alszi keste, és ugyanúgy felkel..sakk matt...legalább alszik. éjjel ritkán kel.

2010. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia,

1 évesen még napi 2-szer aludt a babám, délelőtt és délután is másfél órát. 13 hónapos kora óta egyszer alszik, déltől 2-2és fél órát. Mindig 7-fél 8 fele ébred reggel, és este 8-fél 9 fele megy aludni.

2010. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezek szerint az én kisfiam alszik a legkevesebbet:(

Habár most fél 1 óta nyomja, de egyszer felsírt.

2010. jan. 22. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9 hónapos korától 1-szer alszik nappal kb. 2 órát 1-től 3-ig, este 8-kor fekszik reggel 7 és 8 között kel. A napi átlag alvás kb. 13-14 óra. Inkább 13 óra.

Kedves első, a babád tényleg napi 17 órát bír aludni? De jó neked. A rokonságban volt ilyen jó alvó baba. Este 6-tól reggel 8-ig, meg napközben is vagy 3 órát aludt. Most is ilyen álomszuszék, képes lenne egész nap aludni.

2010. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kislányom 7-8 között ébred, aztán fél 10 körül alszik 1 órát, majd fél háromkor megy legközeleb aludni 2-3 órát(de előfordult már,hogy 4 -et),és este fél kilenckor alszik el reggelig.
2010. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én fiacskám 11hónapos és dettó ugyanúgy alszik,mint a 13:30-as kedves anyuka fiacskája:) Szóval sza..l:( Nem tudok mit tenni vele,kevés az alvásigénye.

Viszont szerintem az első anyuka válasza kicsit talán sántít,kiszámoltam:8 és fél órát van ébren a gyerkőc egész nap?????? Ez nem jó,ez meg túl sok alvás!!! Vagy elírta vagy aluszékony a baba és akkor nem ártana egy vérvétel.

2010. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, látom meghökkent mindenki... Na épp azért azt bele se írtam, hogy ketten alszanak ugyanígy...


Szóval ikrek és ennyit alszanak, mindketten. Pedig elvileg, mivel egy szobában vannak, jobban zavarnák egymást, azt gondolnám... de ha egyik felkel, szép csendben motoszkál (hallom a bébiőrben) és arra szépen ébred a másik is, üdvözlik egymást, nevetgélnek.

Hozzáteszem, hogy nagylányom ugyanennyit aludt, mikor ekkora volt, 3 hónaposan 12 órát egész éjjel egy huzamra, szopni se kelt fel, most 4 éves, éjjel 12 órát, délután kb. 1,5 órát alszik ő is.

Áldom istent, hogy ilyen jó fej velem :-)

És el se merem képzelni, ha nem így lenne... Valószínűleg egy stokin állnék, kötéllel a nyakamon :-)))

Úgyhogy elismerésem nektek, csajok!

2010. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!