Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik nappal 2-3...

Mennyit alszik nappal 2-3 hónapos babátok? Mennyit van ébren, és akkor mit csinál?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem akkoriban 3 óránként evett, és 20-30 percet aludt két evés között. Éjszaka már nem kelt fel. Általában hasfájásra kelt fel, igyekeztem lekötni. Akkor már nézelődött a szőnyegen, de a rezgős pihenőszéket is imádta (5 hós lesz, még mindig imádja). 20 perceket elvolt itt is, ott is, addig én felraktam a kaját, megcsináltam, amit kellett házimunkát, utána vele voltam, masszíroztam a hasát, játszottunk a pelenkázón, stb.
2011. aug. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 hónapos múlt a hölgyemény. Napközben kb. 3 óránként eszik, van amikor 2,5. Evések között általában 1-1 órát alszik, de van amikor csak felet, és napi egyszer előfordul, hogy 2 órát, de ez ritka. Éjszaka kb. 8-tól alszik (fél10-kor még megetetjük félálomban), így 6-7-kor kel, de van amikor 3-5 között felébred, mert szomjas, vagy a hasa fáj.

Ébren hosszan nem tudja elfoglalni magát sajnos, ha a kezébe adok játékot, akkor 10 perceket el van vele, vagy zenélő forgót nézeget.

2011. aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!