Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt babakocsisok!...

Tapasztalt babakocsisok! Szeretnék véleményeket erről a két kocsiról, hogy melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2010. jan. 22. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
cam
2010. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én sem venném meg egyiket sem,főként az ára miatt.Mi nem igazán használtuk ki a babakocsinkat,mert igaz hogy csak az elsőn lakunk de nagyon sokat sétálunk és nehéz volt levinni a kocsit,így mi vettünk esernyőkocsit.Az a baj ha nem használjátok ki akkor is használtan még a feléért sem fog elkelni,ha később el akarod adni.Nekünk most jön a második baba és még vele sem fog elkopni a babakocsink.Nekünk ilyen van: [link]
2010. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én a cam-ra szavazok. Annak idején én is ezt néztem, de más márkát vettem, mert az könnyebb volt pár kilóval. Viszont nagyon tetszett ez is, praktikusnak is találtam Élőben láttam már a másodikat is, nem tetszik a kidolgozása és kérdeztem milyen azt mondták nagyon nehéz. Nekem is mózeses van, nem értek azzal egyet aki nem látja értelmét. Én nagyn ki tudtam használni, imádom most is akocsimat, bár már a sportrészt használjuk. Ha megteheted anyagilag, hogy ilyen drága kocsit veszel akkor nyugodtan vedd meg, szerintem nem véletlenül drágábbak mint más kocsik. Nyilván nem nézem le akinek olcsó kocsija van, de ha megteheted hát miért ne?
2010. jan. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!