Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt babakocsisok!...

Tapasztalt babakocsisok! Szeretnék véleményeket erről a két kocsiról, hogy melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2010. jan. 22. 11:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
barátnömnek 3kerekü kocogó b.kocsia van.A4kerekü nem burul meg olyan könnyen ha televan bevásárlással.
2010. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olcsóbb babakocsi is megfelel a célnak. Az első árától kikerekedett a szemem, bár az jobban is tetszik :-))))))
2010. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a 2.van.

Annyit tudok mondani, hogy elég nehéz, persze mi emeleten lakunk, nem tudom Ti hol.Amúgy szeretem, mikor csak pici időre mentünk vhova, akkor a hordozót raktam rá, most 13 hónapos a kisfiam és a sport részt nyúzzuk.Szerintem strapabíró, mi minden nap órákat sétálunk, és még a nagy hóban is gurúl.Jó, mert, ha szél van, csak felém fordítom és , így védve is van, vagy max esővédőt rakok fel.

Az első is nagyon szép, de én ennyit nem adnék babakocsira.

Vettünk még szintén Pierre Cardin sport babakocsit is, az jobban befért a kocsi csomagtartójában és mindig kéznél van, ha megyünk vhová.Az autóülésünk is ilyen, azt is szeretem nagyon, dönthető, így ha elalszik kényelmes neki.

Remélem kicsit segítettem.

Üdv:Ancsy és Gergő Baba

Ja és még annyi, hogy a mózes részt sokáig használtuk úgy, hogy abban aludt mellettem, mikor mentünk vhova, váz nélkül, olyan , mint egy kiságy.Persze ez addig jó, míg ki nem mászik belőle:)

2010. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy mikor mi vettük 2008-ban, akkor még nem adtak hozzá sem táskát, esővédőt és pumpát sem, szerintem ez most nagyon jó ár így érte és a célnak megfelel hidd el.Ja és mi elmentünk érte Pestre, egy bababoltba, mert ott 20ezerrel olcsóbb volt, mint itt nálunk Kecskeméten.

Ancsy

2010. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp az elsőt!!
2010. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyiket sem venném, mind a kettő drága.

A első horror árban van ráadásul én feleslegesnek tarom a mózekosaras babakocsit.

A második meg PC, a fiamnak az volt és rosszak a tapasztalataim

Nekem egyébként ilyen van, 10 hónapja használjuk:

[link]

Van hozzá lábzsák és pelenkázóstáska(az utótólag vettem) tavaly volt (nem a minimanóban), 49900 forint.

És nagyon nahy kosárrásze van alul.

Most kell gyerekülést venni a hordozó helyett, na én inkább arra adok ki több pénzt, nem a babkocsira.

2010. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Útólsótól kérdem miért mindenképp az elsőt?
2010. jan. 22. 12:07
 8/13 A kérdező kommentje:
bocsi a 12:04 est kérdezem
2010. jan. 22. 12:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pierre cardin...nem rossz de nem vagyok vele kibékülve.Egy hasonlo kocsim volt mint a Cam cortina,imádtam,csak annak őrült keskeny a sportésze,nem fér el benne a baba vállban beöltöztetve.A cam szélessebb viszont mint az,vagy esetleg a Neonato is hasonlo.Olcsobb is.
2010. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


[link] #gallery


Ez a kettő ugyan az.Nekem ilyen van csak más színbe.Elég jól bírja strapát.Igazából én egyiket sem venném meg azok közül amiket mutattál.Az egyik nagyon drága a másik meg nem is tudom! Sok szerencsét!!!

2010. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!