Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segítsek a babámnak?...

Hogyan segítsek a babámnak? 7-hó múlt.

Figyelt kérdés
Jó pár napja nem bírok vele,nagyon sír napközbe.Én a fogára gyanakoszom mert nagyon fehér neki az ínye.Mivel tudnám neki csillapítani,nem akarom hogy szenvedjen.Olyan valamit szeretnék ami nem ártalmas neki.
2010. jan. 22. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan szilikon izé, amit fel kell húzni az ujjadra, és azzal tudod dörzsölni. Az egyik fele ez a dörzsi, a másik fele pedig fogkefe. Esetleg vegyél patikában mentholos ecsetelőt, vagy olyan gélt, amivel be lehet dörzsölni, asszem dentinox a neve. Aztán adhatsz a kezébe hűtött rágókát, hogy azt rágcsálhassa, és homeopátiás bogyókkal is sokat javíthasz a kedvén.

Banyuci

2010. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk az ujjrahúzós dolog nem vált be (Interspar - Nuby), mert nagy volt a szájába, és nem is rágta :(

A rágókákat sem rágja :(, a dentinoxot meg csak napi 2x, 3x lehet használni, az is 1 percig hatásos. Szóval ilyen előzmények mellett bújt ki az 1 foga majd' egy hete :)

Utána megint volt délután és este nyöszörgés, sírás -rívás.Ha az ölemben volt, vagy mesét olvastam neki, akkor nem volt baj. Így volt, hogy este 11-kor vacsoráztam :( Aztán valamelyik este leszaladtam viburcol-ért. Levettem a pelust, hogy akkor beadom, erre , mint akinél elvágták az egészet, azóta sincs semmi :)))) Lehet, hogy meglátta a kúpot, és megemberelte magát :DDD Szóval nem tudom, hogy hatékony-e, mert nem próbáltuk, de én ajánlom :))

Linda, 7 hós kicsivel

2010. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ha már úgy láttam hogy "borzasztóan" szenved akkor adtam neki Nurofen szirupot.Nekünk segített.
2010. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hűtőrágókat adok a kezébe. Elnyammog rajta. Ha már nagyon szenved és nem bírok vele Nurofen szuszpenziót is adok neki.

2010. jan. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én dologéllel csillapítottam a fogfájást, ez csak gyógynövényes, patikában kapható vanília ízű gél. kenéstől kb 30 perc múlva hat, és eddig mindig átaludta így az éjszakát, és nem fájt neki. Kenés elött pedig nagyon sírt. Most 8 hós, és 6 foga van kint.
2010. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12:36-os vagyok. Még annyit, hogy napjában annyiszor lehet kenni, ahányszor csak szükség van rá.
2010. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ínykefét adtam neki. Ezt mi (apával) neveztük el így. Olyan, mint egy fogkefe, csak minden oldala gumis. Ezt eszeveszettül szokta rágcsálni. Most 17 hónapos a fiam, nagyon jól jön neki most is, ahogy sorban jönnek neki a rágófogai.

[link]

Egyben adják a 3 darabot. A legelsőt hívjuk mi ínykefének. Azt a karikát le lehet venni, azaz nincs is rajta, amikor megveszed. Mi nem tettük rá. Három hónapos kora óta használja a fiam.

Persze sok hasonlót lehet már kapni, nem kell a Brendonba menni érte.

2010. jan. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!