Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szoptattad a babádat?...

Meddig szoptattad a babádat? Vagy meddig tervezed? Írjatok minél többen!

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, mi ma a legjellemzőbb ezen a téren. Elválasztottad, vagy elválasztotta magát?
2010. jan. 21. 21:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
A fiaimat 2 éves korukig,az ikerlányaimat 3 éves korukig-az utolsó évben már csak reggel volt egy kis szopi-,sajnos úgy alakult,h mindhárom alkalommal kórház miatt kellett elválasztani őket.
2010. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nagyobbik fiamat 14 hós koráig, magától szokott le róla, fontosabb volt a játék. A kicsi 13 hós, ég nagy ciciző, főleg most a fogzáskor, ilyenkor csak szopik, sokszor. Engem nem zavar, majd elválasztja magát, amikor már nem kell neki.
2010. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Lányom 13 hósan magától hagyta abba. Bár majdnem 8 hósan, mert akkor 3 napot kórházban voltam, de sikerült megtartanom a tejet. Én 1 éves koráig szerettem volna, így be is jött.

Kicsi fiam most 4 hós, nem egy cicifüggő, sokszor csúnyán is eszik, vele elég kínszenvedés, de őt is szeretném minél tovább.

2010. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Fiamat 7 és fél hóig, lányom 8 hós és még mindig szopizik, bár mostanság iszonyatosan kevés a tejem, de még nem akarom elválasztani!
2010. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Kisfiam 19 hónapos és naponta többször szopik.Nehezen kezdte elfogadni a szilárd ételt és most is rossz evő(kivéve az anyatej).Tervezni nem terveztem semmit,bár már tehernek érzem,hogy napközben 6-7-szer és éjjel is sokszor felkel(5 hónapos kora óta nem aludta át az éjszakát).Én már elválasztanám,de egyenlőre ez lehetetlen.Te is szoptatsz?Milyen idős a babád?
2010. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Én akár 3 éves koráig is szoptattam volna. 15 hónapos volt, amikor másodszor is teherbe estem, akkor elhagyta magától. Nem ízlett neki az íze. Akkor örültem neki, mert a hormonok miatt eléggé fájt már a szoptatás. De most nem jó, mert ha fogzik, egész éjjel fent vagyunk, eddig meg cicin szépen megnyugodott.

Persze már engem is csesztetett a környezetem, hogy 1 éves kor felett abnormális szoptatni, de engem nem érdekelt. Nagyon sok helyen olvastam a minél további szoptatás előnyeiről, szóval én inkább annak vagyok a híve. A másodikat is minél tovább szeretném szoptatni.

2010. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
1 eves 1 hetes koraban szopott utoljara. Sajnalom, hogy mar nem szopik. Unta mar.
2010. jan. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Szia!

En sajnos csak 4 honapig szoptattam a fiamat.

Pedig ugy terveztem h legalabb 1 eves koraig szoptatni fogok.

4 honapos volt amikor megjott a menzeszem es onnantol kezdve sehogy nem kellett neki:(

Most mar 6,5 honapos.

2010. jan. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

2,5 hónapig szoptattam úgy hogy már az elejétől fogva ki kellett egészíteni tápszerrel. Nm így terveztem,azt hittem egy éves koráig legalább tudom szoptatni majd.

Mindent megtettem,teák,füvek,bogyók,fejés éjjel és nappal. Ennyi volt,a természet így döntött.

2010. jan. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hónapig szoptattam!! Aztán a sors közbeszólt és kórházba kerültem ahol 2x műtöttek így a tejet is el kellett apasztani :( Azóta tápszeres a babám, 10 hónapos.
2010. jan. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!