Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig szoptattad a babádat?...

Meddig szoptattad a babádat? Vagy meddig tervezed? Írjatok minél többen!

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak kíváncsi vagyok, mi ma a legjellemzőbb ezen a téren. Elválasztottad, vagy elválasztotta magát?
2010. jan. 21. 21:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Fiam 21 hónaposan váéasztotta el magát(6-18 hó között reggel és este, 18-21 hó között este cicizett.

A lányom 10 hónapos , nappal még 4x szopik, de éjjel is ébred, 2-x, ami nagyon fárasztó, és nem tudom mi az oka.

2010. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
szia.14hónapig szoptattam,min.12hónapig gondoltam.elkezdett harapni,elfordult (lehet már nem volt annyi tejem).utána még kinálgattam 2hónapig,de csak este kellett,aztán azt mondtam ha akkor sem kell akkor inkább hagyjuk,pedig lett volna még valamennyi.
2010. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

10 hónaposan én elválasztottam egészségügyi okokból. Amúgy sem akartam volna nagyon tovább, nekem lelkileg is elég volt már.

Egyébként a doki már 6 hónaposan mondta, hogy hagyjam abba, de még a babám érdekében tovább szoptattam.

2010. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Szia! 14hónapos.Cici függő fiamat addig szoptatom ameddig igényli...jelenleg 6és8(mikor hogy) alkalommal szopizik nappal,2X éjjelente.
2010. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Szia,


en 4honapos koraig csak szoptattam. Viszont ezek utan nem nagyon hizott, igy bevezettuk az 1x naponta a tapszert, de ez kesobb tobb lett.

7honapos koraig szoptattam 2x naponta. Kb. 2hete hagytuk abba, mert mar nem akart szopizni(gondolom nagyon keves volt, es lassan jott). Utana meg szivtam le, de mandulagyulladasom lett, es antibiotikumot szedtem, igy most mar nem szivom le.

Szerettem volna minnel tovabb szoptatni (kb. 1 1/2 eves koraig), de hat ennyi volt.. sajnos.. :(

2010. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
2 hónapig
2010. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

1. baba: sajnos csak fé évig, mert akkor még baromira nem támogatták a szoptatást, így 3 hónaposan főzeléket kellett adni..ő választotta el magát, de előtte már kapott pótlásnak tápszert.

2-3. baba: mindketten kb. 2 évesen hagyták el. A lányomnak kis "segítség" kellett, mert akkor már 12 hetes kismama voltam. a fiam magától szokott le.

4. picur: 16 hónapos és még mindig szopik, cicifüggő :)) Majdcsak ő is abbahagyja...

2010. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
6,5 hónapig. Ő választotta el magát, mivel már alig volt tejem, sok értelme nem volt küzdenie, meg a hozzátáplálás is "besegített" úgymond. De ugye ez oda-vissza működik.
2010. jan. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
A lányom 21 hónapig szopizott, 3 hónapos kismamaként elválasztottam. Fiam 18 hónapig szopizott, 2 hete választottam el, 13 hetes kismama vagyok. Talán a pocaklakóval kivárom, hogy maga hagyja abba, de legalább másfél évig szeretném szopiztatni :)
2010. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Kisfiam 16 hónapos. A reggel szoptatást múlt héten hagytuk el, most csak este szopik. Nem cicifüggő, de az estit nagyon igényli. Hogy meddig? Ameddig Ő akarja.
2010. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!