Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos múlt a kisfiam!...

4 hónapos múlt a kisfiam! Milyen gyógyszereknek, illetve szereknek érdemes itthon lennie?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 13:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ugattalak le...

nekem kifejezetten ezt ajánlotta a gyerekorvos, azért lepődtem meg rajta kissé.

2010. jan. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nálunk van:

Nurofen szuszpenzió,Normaflore, tengervizes orrspray, orrcsepp, Bethadin, Dentinox és az ekcémára való krém.

2010. jan. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Cebion, nurofen(ez és a panadol is túladagolás esetén májkárosodást okozhat, de nem itatjuk meg a gyerekkel az üveget egyszerre), vigantol, tengervizes orrsoray, sinupret megfázásra, viburkol kúp, és lázcsillapító kúp, neomagnormon sebekre, alkohol néha nem árt.
2010. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk csak Germcid kúp van. Ha valami más baja lenne a lázon kívül, úgy is rögtön a dokihoz fordulnánk tanácsért. Más "szerekkel" házilag nem kezelem! Bocsi, orrcsepp még van itthon, mert kb fél éve taknyos volt, és azt mondták, hogy azon kívül más nem neki, meg a sóoldatos orrcsepp.
2010. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

18:06 vagyok

A Vigantolt elfelejtettem.

2010. jan. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!