Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ciki, ha az ember...

Miért ciki, ha az ember naponta viszi sétálni a babáját?

Figyelt kérdés

Minden nap kimegyünk 4,5 hónapos gyerkőcömmel, ha az idő is engedi.Az anyukák, akik egyedül mennek hazafelé a boltból, postáról mindig megjegyzéseket tesznek.(Már megint tolod azt a szegény gyereket?Mi van?Megint km hiányod van?Meg hasonlók.)Főleg egy olyan anyuka szólogat be, aki mindig panaszkodik, hogy nem bír a gyerekkel, nem alszanak egész éjszaka.

Nem vagyok kötekedő fajta, így soha nem szóltam vissza semmi rosszat.Nem is jut eszembe semmi frappáns.Most kezd nálam betelni a pohár.Tegnap már az utcára sem toltam ki, csak itt az udvaron voltunk.

Tényleg ennyire gáz, hogy mi naponta levegőzünk?


2010. jan. 21. 12:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tippeket!

Az maratonos nagyon tetszett:)

Igen, falun élünk, és ismerem a beszólogatós anyukákat.

Amúgy szerintem kell nekem is a séta, hogy lemozogjam a plusz kilókat.Sajnos tornázni még nincs időm.

2010. jan. 21. 16:19
 22/24 A kérdező kommentje:
13:51 Én sem látok babakocsis anyukákat a falunkban.Olyan, mintha csak nekem lenne babám.Nem tudom, hogy kiteszik-e őket az udvarra, mert ott sem látok egy kocsit sem.Elkeserítő.Nyáron meg majd túl meleg lesz nekik?
2010. jan. 21. 17:02
 23/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Te csinalod jol!En ugyanigy csinalom.

Van h naponta 3-4 km-ert is megyunk.Egyreszt jot tesz a gyereknek a friss levego masreszt a plusz kiloimnak is jot tesz a seta meg persze a fejemet is kiszelloztetem ilyenkor.

En meg epp azt nem ertem meg aki nem viszi ki a gyereket.

Ok lehetnek okok pl:

Egy anyuka itt irt errol egyik nap akinek harmasikrei vannak.Megertem szegenyt,lift nelkuli lakas,nincs segitsege.

Vagy akinek minden setanal ordit a gyereke.

Vagy akinek meg pici a babaja.

Vagy eppen beteg.

De ha egyik se all fent akkor nem igazan ertem az illetot.

Amugy nem veletlenul nem alszik ennek az anyukanak a gyereke.A babanak is ki kell faradni a estere h tudjon jot aludni.

En a helyedbe amugy kozolnem vele h semmi koze sincs hozza.

Nagyon jo csinalod!

Udv:

egy szinten km hianyos 6,5 honapos kisfiu anyukaja

2010. jan. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Na, akkor nem vagyok egyedül a sétálgatással.Ma is alig várom, hogy mehessünk.

Hát igen, ha nekem hármas ikreim lennének én sem tudnák kimenni.Nem irigylem szegényt.

2010. jan. 22. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!