Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ciki, ha az ember...

Miért ciki, ha az ember naponta viszi sétálni a babáját?

Figyelt kérdés

Minden nap kimegyünk 4,5 hónapos gyerkőcömmel, ha az idő is engedi.Az anyukák, akik egyedül mennek hazafelé a boltból, postáról mindig megjegyzéseket tesznek.(Már megint tolod azt a szegény gyereket?Mi van?Megint km hiányod van?Meg hasonlók.)Főleg egy olyan anyuka szólogat be, aki mindig panaszkodik, hogy nem bír a gyerekkel, nem alszanak egész éjszaka.

Nem vagyok kötekedő fajta, így soha nem szóltam vissza semmi rosszat.Nem is jut eszembe semmi frappáns.Most kezd nálam betelni a pohár.Tegnap már az utcára sem toltam ki, csak itt az udvaron voltunk.

Tényleg ennyire gáz, hogy mi naponta levegőzünk?


2010. jan. 21. 12:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz! Menj csak minden nap!

Idiótákkal nem kell foglalkozni!

2010. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne az életed,ha nem foglalkoznál ilyen idióta emberekkel.Nem kell figyelembe venni mások véleményét,akkor és azt csinálsz,amit akarsz.
2010. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ne törödj senkivel, te csinálod jól, hogy viszed mindig sétálni, a friss levegőtől jobban alszik legalább. Én is viszem mindennap sétálni, csak akkor nem ha nagyon rossz idő van. Aki beszól neked, az biztos lusta mindennap elvinni sétálni a babáját.
2010. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Irigyek rád és azért. Annak idején nekik biztos nem volt kedvük naponta kimenni, és most lelkiismeret furdalásuk van.
2010. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szüksége van levegőre,és ha tehetd miért az udvaron keringőznél vel.Inkább irigykednek a többiek,hogy te meg tudod tenni,hogy sétálj a gyerekeddel.Az egész szervezés kérdése,és az sem mellékes,hogy van aki egész nap mos,főz,takarit csak a gyerekkel nem ér rá foglalkozni pl.sétálni.Mi a közelben lévő vasútállomásra járunk mindenap vonatot nézni,mert ő azt szereti.Ne foglalkozz a többi beszükülttel!
2010. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én is minden nap kinn vagyok a lányommal a levegőn.Anyukám minden nap megkérdezi, hogy voltam sétálni? Szerinte egy gyereknek kell, hogy a levegőn legyen és ezt én is pártolom.Az én babám annyira hozzá van szokva a napi sétának, hogy ha az idő miatt nem tudunk kimenni egész délután nem lehet vele bírni. Már 3,5 hónapos és talán ha 10-szer nem mentem vele mióta megszületett.Hozzá kell tennem, hogy már csak egyszer kell fel éjszaka és ehhez az is hozzá járulhatott, hogy a jó levegőn tartózkodik.Különben meg az a hölgy aki panaszkodik,próbálja csak ki a babával a sétát,meglátja változnak a srácok.

+_Rajtam is sokan meg

2010. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Vidd nyugodtan, és ha beszólogatnak, nyugodtan mondd nekik, hogy a tied legalább alszik éjszaka, ennyit megér neked, hogy km-eket gyalogolj vele:)Annak a picurnak télen is szüksége van levegőre, nemcsak ha jó az idő. Akinek meg nem tetszik, az tehet neked egy szívességet. Nagyon egészséges, amit csinálsz. Jó babázást.
2010. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

+ Rajtam is sokan meglepődnek, hogy mindig viszem a lányomat,mert: jajj szegény! Engem nem érdekel.Te csinálod jól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mi csináljuk jól!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minden jót nektek

2010. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Engem meg állandóan azért cseszeget az anyósom és a párom, ha nem viszem le minden nap a babát!!!! SŐT! Egy nap kétszer is leviszi a drága anyós ha itt van, mert kell neki a levegő! (Jó szmogos, autófüstös.) Debrecenben lakunk.
2010. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nálunk meg éppen azt nézik ki aki nem megy ki társasházban lakunk kicsi városban mindenki ismeri a másikat és ha már mondjuk 2 napja nem láttak megkérdik a férjemet betegek vagyunk e hogy nem megyünk ki.Én sem szívesen megyek ki ebben az időben de kell a napi x idejű levegőzés.Kislányom beteg volt a héten de mindennap kimentünk ha egy fél órára akkor is csak ha lázas és tényleg nagyon gáz idő van akkor nem viszem ki vagy csak az erkélyre egy 5 percre.Hagyd a csudába a beszólogatót!!Ha felébredt megint megyünk szánkózni!!!
2010. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!