Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt az első szava a...

Mi volt az első szava a babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 11:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz, sokan fiúnak nézik kapásból, mert alig van haja, és nincs kilőve a füle. :) engem nem zavar ez, ha zavarna, akkor habos rózsaszínbe öltöztetném folyton, és nagy karika lógna a füléből :) egy egy év alatti gyereknél szerintem nem fontos prezentálni a nemét :)

na, hogy visszatérjek a tárgyra, ez a baba mai napig megy nagyon, bejött mellé a mama papa dada dede, de ezek is csak ilyen foszlányok, nem tudatos. 10 hónapos pedig, lassan már illene az apán kívül mást mondania, de mindegy, nem idegesítem magam ezen, mindennek eljön az ideje.:))

2010. jan. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szió.Kisfiam most 13 hónapos, már régóta mondja ő is, hogy baba, mama, papa, nem, de eddig csak úgy mondogatta, most már tudatosan szólít, hogy Anya, ha rászólok, mert rosszat tesz akkor felesel, hogy NEM, meg, hogy dádá és persze kiröhög.Ha meglátja anyukám, egyből MAMA, MAMA.Ja és , ha eljön a kaja idő akkor ham-ham :)

Üdv:Ancsy és Gergő

2010. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
5 hónaposan mondta azt, hogy "bőregér". :-)) Persze nem direkt, de teljesen úgy hangzott, betegre nevettük magunkat rajta. :-)
2010. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
:DDDD
2010. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon határozott "nem" volt :)
2010. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

3 hósan kiesett a cumija az autósülésben, és felkiáltott: add ide! na persze nem ezt mondta, de tesómmal egyszerer kérdeztük a másiktól: hallottad?? azt mondta add ide! :D

amúgy a baba, olyan 9-10 hósan mondta direkt babára, aztán a következő meg az apa, 11 hósan.

2010. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Repülőre mondta hogy :száll!

Az apa,mama, előbb is volt, de nem tűnt tudatosnak.

2010. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

5,5 hónapos és néha olyan, mintha azt mondaná, hogy oké :)

Persze nem ez az első szava, az még messze van...

De ezt az "oké" szerűt már többször mondta.

2010. jan. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Kutya neve. 6 hónaposan.
2010. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 8 hónaposan mondta először tudatosan hogy baba.Előtte is folyamatosan mondta a magáét,de ez már tudatos volt.Azóta nagyon megy neki,27.-én lesz 14 hónapos és szerintem sok szót tud:apa,mama,papa,autó,dudu,nyami,ebéd,utánozza az állat hangokat.Meg persze egy csomó olyan aminek az első két betűjét ejti ki:)De nagyon jól kifejezi magát.

Viszont még nem megy egyedül,kapaszkodva lépeget:9

Ő "agyra" gyúr inkább :DDD

2010. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!