Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukék, Ti kimentek a babákka...

Anyukék, Ti kimentek a babákkal hóesésben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esővédővel igen!
2010. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem is a hóesés zavar engem, hanem itt nálunk abszolút nem takarítják az utakat és ha nagyobb már a hó, akkor képtelenség a babakocsit tolni benne. 1x már kimentem nagy hóba, izomlázam lett mire befejeztük a sétát.
2010. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,igaz másfél éves és imádja a havat.De tavaly ilyenkor is kicsit levegőztünk,inkább hóesésben mint mínusz 10 fokban.Szval nyugodtan menjetek,mennyi idős a babád?
2010. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és nem teszek fel esővédőt, kinyitom a kupolát és lábzsák. Ha esik a hó, az azt jelenti, hogy nincs farkasordító hideg. A babakocsim nagykerekű, úgyhogy ilyen gondom nincs, bármin át lehet tolni :)

7 hónapos a kislányom

2010. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyém annak idején imádta ha hóesésben mentünk a boltba.Jól beöltöztettem, az orra picit piros volt, de úgy vigyorgott rám, annyira édes volt. Persze fedett babakocsival. Nekem is izomlázam lett mert nehezebb volt tolni, de egye fene, annyit kibírtam.
2010. jan. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenképp!! Már reggel voltunk kint, mert ahogy a 16 hónapos kislányom meglátta a friss havat, nem lehetett bent tartani, de kicsit később babakocsival is megindulunk, mert megyünk boltba és sétálunk is egy nagyot. Nincs hideg, jó a levegő, miért hagynám ki? Esővédőt nem teszek, mert a lábzsák és a pléd így se fog átázni...van a babakocsin kupola, annyi bőven elég.
2010. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
8 hós a kisfiam.Sajna tegnap nem sokat voltunk kinnt,gondoltam ma bepótolom,de most szakad a hó.Persze az utat itt sem takarítják így babakocsival nem hiszem,hogy kimegyünk.Max az udvarra tudom kézben kivinni.De így meg nem sokáíg tudom tartani,mert nehéz.:-((
2010. jan. 21. 10:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem fúj nagyon a szél. Töbnyire hóban nem kocsival viszem le levegőzni, hanem kézbe, vagy kendőbe. A napokban mentünk elöször szánkózni, hogy ismerkedjen a hóval, és a szánkóval persze csak 20-30 percet. A lányom 7 hós és 3 hetes.
2010. jan. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, kb. egy hete napi 2x-3x kimegyünk kutyát sétáltatni. Kb. 10 percet szoktunk kint tölteni, mert még csak 4 hetes. Hordozókendőben viszem, arra veszem fel a kabátot. Persze még semmit sem fog fel a világból, maximum a pulóverem mintáját, de mindig bealszik a friss levegőn.
2010. jan. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Lábzsák, pokróc, overal és alszik, mint a tej. De max.1 órát töltünk kint.

7 hónapos a lányom.

2010. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!