Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan vagytok benne biztosak,...

Honnan vagytok benne biztosak, hogy csak a foga miatt lázas?

Figyelt kérdés

Lányomnak nincs semmi baja,csak tegnap hőemelkedés,ma láz,kicsit folyik a nyála,de semmi mást nem látok,nagyon nem engedi megnézni,de nem érzem konkrétan a fogat jönni.

12 foga van eddig nem volt ilyen gondom,de most nagyon elbizonytalanodtam.Arra gondoltam,ha holnapig lázas marad akkor doki,nincs magas láza,és amúgy jókedvű,nem sírdogál.


2010. jan. 21. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kicsi nem tüsszög, nincs nehéz légzése, nem folyik az orra, akkor valóban a fogzására lehet gondolni. Nem mindegyik fog kibújása okoz lázat, de van amelyik igen. De azért holnap doktorbácsi, ha lázas marad.
2010. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! mi ugyanigy voltunk 4 fogaát éreztem h jön egyszerre,és több napig hőemelkedése volt, azért volt fura mert az előző fogainál semmi nem volt, aztán kiderült h tényleg nem adtol volt hanem 3 napos láz nevű betegsége volt, aminek ugye semmi más tünete nincs,kivéve h a láz elmultával jönnek a tünetek.2 nap hőemelkedés után vittem dokihoz és akkor még ő is azt hitte a foga :) a kiütések megjelenésekor világosodott meg! Szerintem a ha több napig tart vidd dokihoz, inkább feleslegesn menj el.
2010. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is fogzáskor volt láz, de nekünk is a 3napos láz volt, mert utána apró kiütések jelentek meg a pocakján- ez elég gyakori, és igazán semmit sem kell csinálni, csak a lázat csillapítani, ha túl magas.

jobbulást!

2010. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,meglátjuk akkor holnapig hogy lesz.
2010. jan. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!