Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babával utaznátok 400...

8 hetes babával utaznátok 400 km-t?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ők még nem nagyon zavartatják magukat az ilyen változások miatt. Esznek, alszanak. Legalábbis én így tapasztaltam. Néha álljatok meg, vedd ki a kisülésből, hogy neki se legyen kényelmetlen a hosszú út. Ilyenkor megeteted ésmár alhat is. Jó utat!
2010. jan. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én még megsem szültem a babónkat de a párom szülei 250 km-re laknak tőlünk,biztosan megyünk hozzájuk majd a kisbabával,talán előbb is mint 8 hetes.Igaz,mindenképpen autóval.

Szerintem lehet,megfelelően felkell készülni,ennyi.

29 hetes km

2010. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyetek nyugodtan!Többnyire aludni fog.
2010. jan. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is vittük ilyen messzire 7 hetesen. Mikor elindult az autó elaludt. Mikor felkelt kiálltunk egy parkolóba, evett és újra aludt. Nem volt gond.
2010. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Ő még valószínüleg végig aludni fog, és nem kérdezi meg nyegyedőránként, hogy mikor érünk oda:-))

2010. jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk muszáj volt 270 km-et oda majd vissza utaznunk pár hete. A fiam 2 éves múlt a lányom pedig 4 hetes volt akkor.

De semmi baja se volt, elrázta a kocsi a popóját, 2 szer megálltunk (vittem a szopipárnát is amin enni szokott) így nyugodtan, kényelmesen szopizott, kinyújtóztatta magát majd büfi.

Ezidő alatt a férjem kint szaladgált a 2 évessel aki persze mondanom se kell ezerszer rosszabbul viselte az állandó üldögélést.

Aztán utaztunk tovább:)

2010. jan. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia


nekem még az 5.5 hónaposom is majdnem mindíg bealszik a kocsiban,annyira jó neki,ahogy ringatja a kis seggét a kocsi... :)

ha szeret autókázni,/mert itt olvastam,hogy valakinek végigordítja a baba az utat/ nem hiszem,hogy baj lehet..

biztos ő is aludni fog..

nálunk annyira jól érzi magát ilyenkor,hogy volt,hogy 1 1/2 órával tovább aludt,mint hogy kajálnia kellett volna neki.. :)

2010. jan. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10 hetesen vittük 650 km-re. Szinte végig aludt, csak szopizni álltunk meg.
2010. jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,akkor utazunk!
2010. jan. 21. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!