Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket játszotok odabennt 14...

Miket játszotok odabennt 14 hós babátokkal? A hosszú esték olyan nehezen akarnak elmenni ki hogyan tölti az estéjét ennyi idős babával?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:

De jó hogy te is ezt írod.

Én egyiknap nem ilyen szépen fejesztem ki magam és voltam én minden de jó anya nem.

Reggeltöl estig játékokkal játszunk,és körbejárjuk a szobákat ,helységeket mindenre rácsodálkozunk és az ablakon is nézelödünk.Ha ídő engedi 2X is kimegyünk.Hát kicsit furi .Délután 16-órátol repül az ídő nekem mert akor már jönn a nagy gyerköc és majdnem minden délután valamelyik rokon átugrik szerencsére.

2010. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elsö vok.játékok- megtanítom játszani velük, mesekönyv 10 db ,zene -tánc,járokában is van ha takarítok,én gyerköcöm már egyedül is játszik akkkor vasalok a folyoson.Ez így váltakozik majd este 19-körül alszik is.Rengeteg fejlesztö foglalkozás.Mászok vele,hempergünk,szaladgálunk stb.

Alszik 2-3 órát .

2010. jan. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
napal:)gondoltam a 2-3 órát
2010. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!