Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babával mennétek...

3 hónapos babával mennétek élményfürdöbe?

Figyelt kérdés
és ha igen mire kéne figyeljek? illetve magammal vinnem?
2010. jan. 20. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem,semmi pénzért!
2010. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A kislányom most 18 hónapos és 3 hónapos kora óta úszik.

12 hetes volt mikor az oktató kijött házhoz és 6 hónapos koráig kádúsztatta.

6 hónap után mentünk uszodába. Viszont a mi oktatónk 4 hónapnaál fiatalabb babát nem enged az uszodai foglalkozásra mert meg kell várni az oltást.

Az a különbség az élményfürdő és az uszoda között, hogy mig az élményfürdőben a medencébe ki tudja milyen ember megy a vízbe, az uszodában a babaúszásokat külön medencében csak kisbabák és gyerekek használhatják.

Nálunk legalábbis igy működik.

2010. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. jan. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
mi is most megyünk egy hétvégére egy wellness szállóba, én direkt megkérdeztem a dokinénit, azt mondta, hogy a gyerek lábát kétszer beledughatom a gyerekmedencébe, és ennyi :)) 6 hós. Szerintem 3 hónaposan semmi szín alatt ne vidd be a medencébe. Gondolj bele hány felnőtt fürdik ott, és mennyi a baci.
2010. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!