Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először babátokn...

Mikor adtatok először babátoknak gyümölcsteát?

Figyelt kérdés
4hónapos lesz a babám, nem tudom, ilyenkor már adhatok-e neki!
2010. jan. 20. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, van aki ellenzi, hogy minek, elég neki a tej. Mi kórházban voltunk 5 hetesen. Ott 27 fok volt, a gyerek egész éjjel ordított. A nővérkék hoztak Hipp teát neki, nem is olvastam el, hogy lehet-e adni neki, adtam. Megitta, elaludt, nem lett tőle semmi baja. Aztán olvastam el, hogy az alma-citromfüvest 4 hónapos kortól ajánlják. Van amelyiket később.
2010. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szintén 4 hónapos lesz lassan a babám. Én is gondolkodom rajta. Igaz én tápszeres pótlást kell hogy adjak neki. De ez mindegy is. Ha akarsz, nyugodtan adhatsz neki. Bár ha azért adnád mert félsz nem elég a folyadék, és szopik, akkor nem kell aggódnod, elég az anyatej. De ha szeretnéd hogy ismerkedjen vele, akkor adjál. Én azt fogom megnézni, hogy van-e benne cukor. Ha van akkor inkább nem adom a lányomnak. Feleslegesen nem akarom cukrozni. De akkor már lehet jobb ha almát lereszelsz, átpréseled egy szűrőn és a levét felhígítod és azt kóstoltatod/adod neki.

Jó babázást! :)

2010. jan. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!