Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek szerintetek?

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Mióta megszültem valahogy nem teljesen jó a házas életünk. 7 hónapos a babám és kb 5x voltunk együtt azóta. En úgy érzem nem is kiván a féjem, nem is csókolózunk. Mikor én felhozom a témát ő váltig állitja hogy imád. Tuti hogy szeret mert érzem azzal nincs gond, de akkor miért ilyen??? Másnak is vannak hasonló gondjai? Beszéltem már vele többször, hogy ez igy nem lesz jó de semmi változás.
2010. jan. 20. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Bent volt a szülésnél?


Nagyon sok férfi egyszerüen megundorodik a feleségétöl a szülés alatt. ezt ök nem tudják és nem tudatosan, hanem egyszerüen nem kívánják annyira mert a tudat alatt a szenvedés a gusztustalan dolgok jönnek elö nekik. ezt elöre nem tudja senki, és utólag sem lehet egyböl rávágni, de sok kutatás kimutatta hogy a férfiakra nem tulzottan van jó hatással a szülés.

Nekem ezért nem volt bent a szülésnél a férjem. Nincs is semmi baj a sexuális kapcsolatunkkal(max a kicsim akkor sír mikor épp össze melegedünk).


Ha meg nem volt bent, akkor legyél kicsit nöiesebb, soha ne hordj elötte koszos a baba álltal leköpött ruhát, meg ilyeneket.

2010. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bent volt, de nem hinnem hogy ettől....vagy lehet....és mit lehet tenni ellene??

Abszolút nőies tipusnak tartom magam. Teljesen visszafogytam..mondhatni versenysulyban vagyok.

2010. jan. 20. 17:17
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem nincs azzal semmi gond ha bent van a szülésnél.Nem tudom milyen kimutatást olvastál,de én csak olyat olvastam mennyire jó hatással van mindenre ha a férj is bent van.nálunk is bent volt,jó a házaséletünk semmi gond vele.szerintem az anyát látja benned,és nem a nőt.legyél egy kicsit kihívó,dögös.csinálj magadon valami extra dolgot,hogy felhívd arra a figyelme,hogy te anya is vagy,de feleség,szerető is egyben.de az a legjobb ha ezt így ahogy leírtad ezt nekünk elmondod neki is.ha te így érzed akkor valami biztos van,az meg nem válassz hogy imád.valami mégse oké-
2010. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor elmondtam már a sérelmeim. Rengetegszer beszéltünk már erről és már - hogy őszinte legyek - unom a témát vele beszélni. Van hogy kilibbentem magam szexi halóingbe, de nem látok túl sok reakciót. Állitólag az apja volt ilyen, az anyukája anno ezert vált el. Nem tudom...tanácstalan vagyok.
2010. jan. 20. 18:50

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!