Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok hozzá az anyósot...

Mit szólnátok hozzá az anyósotok kivinné a gyereketeket (9 hó) az udvarra (ebben az időben) egy szál rugdalózóban?

Figyelt kérdés
Most hozta vissza. Mondtam hogy jó, de legközelebb szóljon ha ki akarja vinni hogy adjak még ruhát, mert megfázik. Ő persze letakarta a kabátjával, de láttam hogy a kabát alól a fél gyerek kilógott. Most neki áll feljebb, megint én vagyok a rossz.
2010. jan. 20. 15:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jó ég! De jó, hogy az én anyósom 200 km-re lakik! Ő legalább sehova nem fogja vinni a babámat!

Legjobb rokon a távoli rokon!

Remélem nem fázott meg a babád!

2010. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát ültesd le a gép elé,és olvastasd el vele a válaszokta,hogy nem te vagy különc,hanem ő meggondolatlan.az én 1 éveském most beteg.vírus ami elkerülhetetlen,miért kell kockáztatni egy baba egészségét,ha csak 2 percen múlik.nekem anyám ilyen rettentően meggondolatlan.beviszi a szobájába hol szanaszét vannak a gyógyszerek,a nem neki való dolgok.nem merem ott hagyni fél percre sem.
2010. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Egy szal rugdalozoban?Telen?

Anyosodnak nagy baja van ott az "emeleten".

Nekem nincs anyosom mert meghalt szegeny mikor a ferjem kicsi volt de ezert meg anyamra is raszoltam volna.

De O sosem csinalna ilyet ahogy ismerem.

Sertodjon meg nyugodtan.Majd ugy is lenyugszik.

2010. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!