Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnátok hozzá az anyósot...

Mit szólnátok hozzá az anyósotok kivinné a gyereketeket (9 hó) az udvarra (ebben az időben) egy szál rugdalózóban?

Figyelt kérdés
Most hozta vissza. Mondtam hogy jó, de legközelebb szóljon ha ki akarja vinni hogy adjak még ruhát, mert megfázik. Ő persze letakarta a kabátjával, de láttam hogy a kabát alól a fél gyerek kilógott. Most neki áll feljebb, megint én vagyok a rossz.
2010. jan. 20. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azzal ne foglalkozz hogy te vagy a rossz mert a te gyereked majd te döntöd el hogy mit csinálsz és hogy a gyerekeddel.Hozzánk már ezért nem jár anyós mert állandóan beszóltam a sok hülyeségét nem bírtam.
2010. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy agybajt kapnék.

Miért nem szólt előbb neked,hogy kiviszi?

Én nem örülnék neki.Nagyon hideg van még felöltözve is.:(

Bízom benn,hogy nem fázott meg a babád.Ne foglalkozz a megjegyzéseivel,nem Te vagy a rossz,hanem ő a felelőtlen.Ha nem érti ezt meg,akkor az sem a te hibád.Mondd neki,hogy legközelebb szóljon,felöltözteted és kiviheti.

2010. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is szóvá tenném!


Nálunk meg folyton nassal tömi, és amikor beszólok a konyhába, hogy ugye nem eteti, kuncogva mondja, hogy nem :-(

2010. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is 9 hónapos a babám.

Először is jól hátson rúgnám és leordítanám a fejét, aztán mehet oda ahova akar!!

Ha meg megsértődik, akkor viszon-látás! Nem érdekelne!!!

2010. jan. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért vitte ki? Miért így? Hová vitte? Megkérdezted ezeket tőle?
2010. jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Át akarta vinni a mamához (50 méter), ami nem lenne baj, de most miből tartott volna hogy szóljon adjak ruhát, sapkát. Nem, inkább megkozckátatja hogy a gyerek beteg lesz és én agybajt kapok.
2010. jan. 20. 15:47
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyébként mikor mondtam ezt neki - szerintem elég nyugodt hangnemben - nem szólt semmit, hanem felállt és bevágta maga mögött az ajtót.
2010. jan. 20. 15:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bolond az ilyen ember, tuti nem 100-as már bocd.

Hogy mit csinálnék....? elhajtanám a búsba.... aztán lehet megsértődni, de a sok agyalágyultnak fel kéne fogni, h lehet h neki ez egy jó "vicc", de utána Te vagy az aki szaladsz vele a dokihoz és már nem olyan jó "vicc"

2010. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

uramatyám... azért ez már túlmegy az "én nagyi vagyok, nekem nem kell nevelnem, csak kényeztetnem" elven... itt a pici egészségéről van szó!

Ha ilyet csinálna az én anyósom, nagyon komolyan elbeszélgetnék először is a férjemmel, hogy mi ketten legyünk egy véleményen, aztán közösen a kedves mamával, hogy akkor ezek után, mielőtt bármit csinálna a gyerekkel, nekünk szólnia kell!!

Ha megsértődik, annál jobb! legalább egy darabig nem teszi tiszteletét... Te csak a gyerekeddel törődj, gondolj arra, ő csak rátok számíthat, ha az az ára, annak hogy megvédd őt, hogy összeveszel az anyósoddal, ám legyen! idióta...

2010. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Normális, basszus. Ha megsértődik magára vessen.
2010. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!