Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ilyen hig a szeklete a...

Miert ilyen hig a szeklete a 15 hos lanyomnak? Folyt lent!

Figyelt kérdés
Egy nap 2x vagy 3x van szeklete van hogy egyszer de van olyan nap mint pl a tegnap hogy nincs szekelet egyszer sem.de ha van akkor hig .Bujt a felso foga par het kellett neki mig vegre kibujt.de most nem latok uj fogat jonni de meg mindig megy a hasa.Nem beteg eszik is na amenyit eszik ,nem szokott lazas lenni sott nem is volt mar hat fogacska van de meg csak egyszer sem volt lazas.akkor miert megy a hasa mit adjak neki hogy ne menjen.?
2010. jan. 20. 14:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja es eleg sokat pukizik is mostanaban.
2010. jan. 20. 14:30
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolj vissza, mit evett a napokban.Ha semmi olyat, amitől hígabb lehet a széklete, akkor lehet a foga.

Hasmenésnek ezt nem nevezzük,napi 2-3 híg széklet nem az...gyógyszert én nem adnék rá,adj neki több banánt,almát,rizst,krumplit.

2010. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az enyémnek a rágófogaknál volt ilyen a kaki.

és piros volt a fenek is.

2010. jan. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg mindig eleg puha a szeklete ez normalis? Nem lehet hogy lisz erzekeny? Nem sovany .Azt hiszem hogy megint no egy fogacska. 2x3 szor van kaki egy nap de van hogy egyszer de van olyan nap vagy ketto hogy egyszer sem.
2010. febr. 6. 11:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem pont ennyi idős volt a kisfiam,amikor kiderült,h tejérzékeny(most 20 hónapos).Ugyan ezek voltak a tünetek,az állandó hasmenés.A tápszerről áttértem a junior tejre,és akkor kezdődött.Most megint tápszert kap,ismét babajoghurtot,és üveges baba túró desszertet(mindenből normált evett,de most nem adhatom,csak a baba változatot).Azt mondta a doki,h kinövi,ne aggódjak.
2010. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Es milyen tapszert iszik hany honapos korto adhato ?Ha nem titok mi a neve a tapszernek? es akkor nem eheti azt amit ti? miket ehet?
2010. febr. 6. 12:57
 7/11 A kérdező kommentje:
ja latom baba dolgokat eszik ,de azt eheti amit ti nem?
2010. febr. 6. 12:58
 8/11 A kérdező kommentje:

Es mas tunetei voltak a babadnak? hanyszor volt szeklete egy nap neki is volt hogy nem volt egy ket napig semmi es utana megint volt?

Ne haragudj hogy ennyit kerdezoskodom de vegre talaltam valakit aki segithet!!

2010. febr. 6. 13:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Teljesen normál tápszert kap(Beba vagy Milupa Jó éjszakát tápszert eszik,naponta kb.750 ml-t).Előfordult,hogy nem volt hasmenése,és olyankor úgy gondoltuk,h elmúlt...mi a babakori hasmenésre fogtuk(a 15-16. hónap környékén van egy ilyen átmeneti hasmenés,amikor már mindent eszik,és ettől van,ez életkori sajátosság náluk).Aztán elmentünk nyaralni 2 hétre,és mivel olyan országba mentünk(Egyiptom),kész tápszert vittem neki,és dobozos baba dolgokat(joghurt,puding stb.)És feltűnt,h ott mintha elvágták volna,1x sem volt hasmenése.Itthon beszéltem a dokival,ő leállított minden tejterméket,és 2 hétig csak HA-s tápszert kapott,h a szervezete kitisztuljon(plusz Laktívot,ami olyan,mint a Normaflore).A hasmenés azóta teljesen megszűnt,de mint írtam,babás tejtermékeket kap.Illetve adok neki sajtot(ha tésztát eszik),vagy laktózmentes tejfölt.Különben minden kajánkat eszi.Ha feldolgozott állapotban van a tejtermék,azzal nincs gond(palacsinta,piskóta),de tejbegrízt,meg tejes pudingot,meg ilyesmit nem adhatok neki.Erre ott van a baba változat.A doki szerint 3 éves kora körül megpróbálkozunk a tejtermékekkel,mert addigra szinte tuti,h kinövi.
2010. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja,még annyit,h nála nagyon durva volt a hasmenés,naponta a kár 3x is,de olyan szinten,h a lábán folyt.Az,h naponta 3x-4x teljesen át kellett öltöztetni,természetes volt.
2010. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!