Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vasalod a Babád ruháit?

Vasalod a Babád ruháit?

Figyelt kérdés

Én az összeset,a textilpelusokat és törülközőit is!

Ha nem vasalod,akkor miert nem? Köszi a válaszokat! :O)


2010. jan. 20. 14:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem vasaltam soha, a nagy 4 éves.

Csak a férjem nadrágjait és ingjeit vasalom, esetleg nyáron a gyűrődősebb cuccokat magamnak. (Télen főleg farmerban járok meg pulcsiban, nem fehér, gyűrődős szoknyában és blúzban pl...)

2010. jan. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Féléves koráig mindenét vasaltam. Akkor úgy döntöttem megerősödött az immunrendszere annyira, hogy ez már nem szükséges:D Én is a szépen teregetők közé tartozom.
2010. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Dehogy vasalok! Totál feleslegesnek tartom! Inkább töltöm az időt velük vagy pihenek, ha végre megtehetem. Különben is, kb 3 mp alatt összegyűrődik, ha meg nem, akkor leeszi :) Inkább szépen teregetek. Sajátunkat sem vasalom. Ez alól 1-2 ruhadarab a kivétel, de azt is csak felvétel előtt. Ja, és amit kivasalsz, az onnantól sokkal gyűrődősebb lesz.
2010. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nem dehogy, örülök, hogy élek...:) és hogy a férjem ingjeit ki tudom vasalni néhanapján..
2010. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Írjátok meg légyszi,h hogyan teregessem,h ne kelljen vasalnom? Én is szívesen leszoknék a vasalásról :O) tényleg segíthet a vasalás könnyítő mosószer?
2010. jan. 20. 16:26
 27/27 anonim ***** válasza:

hogy ne kelljen vasalni:

1. Ha teheted, ne centizz 800 fölött.

2. Mielőtt felteregetsz egy ruhát, jól rázd ki

3. Ne kötélre teregess

4. Ha lehet ne használj csipeszt

5. Ha mégis használsz, olyan helyen csíptesd, ahol legkevésbé lesz nyoma

6. Mikor felrakod a ruhát, szépen igazgasd el, de ne húzd túl (esetleg tenyérrel simítsd ki pl a nadrág szárát)n

7. pólókat, blúzokat, ingeket, kényes szoknyákat csak vállfán száríts

8. mikor leveszed a megszáradt ruhát és összehajtod, akkor is simíts rajta párat.

Kb ennyi. Én így csinálom és nekem bejött.

7.

2010. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!