Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vasalod a Babád ruháit?

Vasalod a Babád ruháit?

Figyelt kérdés

Én az összeset,a textilpelusokat és törülközőit is!

Ha nem vasalod,akkor miert nem? Köszi a válaszokat! :O)


2010. jan. 20. 14:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Természetesen igen és mindent kifordítva :)

Fertőtlenít és puha lesz a kis ruha :)

2010. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szintén, mint Te. Ruhák, textilpelók, törölközők. Ha épp nincs vasalt body, akkor azért ráadom vasalatlanul is, de csak ezt. Inkább előszedem a vasalót egy nadrágért, de nem adom rá vasalatlanul. Néha már elgondolkoztam rajta, hogy normális vagyok-e. (18 hós a lányom)
2010. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Én nem vasalom, csak ami nagyon csúnyán néz ki anélkül. De a legtöbb ruhája olyan, hogy nem látszik rajta a vasalás hiánya, ha szépen szárítom és hajtogatom.

Amíg használtunk textilpelust, azokat vasaltam.

Ja, és főleg azért nem, mert sok időt elvenne, ami sajnos nincs egy örökmozgó elevenség mellett.

2010. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Az első 1-2 hónapban vasaltam,főleg fertőtlenítési és nem esztétikai célból, aztán azóta nem. Egyszerűen nem tartom fontosnak,azóta már 10 hónapos, mással töltöm el az időt pl: nagyokat csavargunk, játszunk és itt netezek:-)

Szval a lényeg,h nem tartom fontosnak...

2010. jan. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem, újszülöttét sem, és nem is mosom külön. Úgy döntöttem még születésük előtt, hogy csak akkor fogom, ha valami baj lesz a bőrükkel, de mivel ilyen gondunk nincs, vasalás sincs.

Hozzá tartozik, hogy a felnőttekét sem vasalom, és az ágyneműnket sem. Biztos ha a mi ruháinkat is vasalnám, akkor az övékét is, de az meg nem azért lenne, mert baba...

Kivételt képez a feje alá kerülő textil pelus!

2010. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Csak a pólókat és a nacikat vasalom, amik felül vannak.

Bodyt, pizsit, és a többit, ami alul van, nem.

Nem gondolom, hogy kell fertőtleníteni, szerintem elég a mosás.

2010. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

amíg picik voltak, mindent. Az elsőnél mindent.

A 2.-nál már kezdett lazulni a dolog, kb. 6-8 hónapos korától. Most már csak azokat, amik csúnyák lennének vasalás nélkül..

2010. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Igen, az egész családét vasalom..a 4 gyerekét is..Egyszerűen azért, mert nem szeretem, ha gyűrött (akármilyen szépen teregetek, akkor is az marad) és sokkal puhábbak így a ruhák.
2010. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én 40fokon mosom a ruháit külön és dupla öblítéssel és úgy gondolom,h a vasalással elsősorban "fertőtlenítek" és szépítek a ruhákon,bár ahogy ráadom vasalhatnám megint :O)
2010. jan. 20. 14:09
 10/27 anonim ***** válasza:
Én is vasalom a ruhákat, de a törölközőt nem.
2010. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!