Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vasalod a Babád ruháit?

Vasalod a Babád ruháit?

Figyelt kérdés

Én az összeset,a textilpelusokat és törülközőit is!

Ha nem vasalod,akkor miert nem? Köszi a válaszokat! :O)


2010. jan. 20. 14:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Igen vasalom szinte az összes ruciját 11 hónapos fiamnak és 4 éves lányomnak is.Sok időt elvesz ugyan,de akkor teszem mikor alszanak,én így szeretem,így szoktam meg,de persze előfordul nálunk is,hogy néha vasalatlanul adom rá a bodyt mikor elmaradtam vele,de igyekszem mindig utólérni magam:) Igazából,ha belegondolok csak saját magam fárasztom vele,és ráadásul most is azt kellene csinálnom,mert alszanak,de inkább itt vagyok veletek:DDDDDD
2010. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
DeÉdes vagy,h itt vagy velünk! Nekem sincs szívem vasalatlanul berakni a kis szekrényébe :O)
2010. jan. 20. 14:18
 13/27 anonim ***** válasza:

gratulálok neked.

én nem vasalok semmit.

nem tartom lényegesnek, és nem is szeretek vasalni.

és te milyen gyakran főzödki neomagnolos vízben a babád dolgaid?! mert nekem meg az a mániám. ennyi.

meg hogy fényesek legyenek a csaptelepek.

soha nem vasaltam semmit, a saját ruháimat se, csak ha gyűröttek vagy az ingeket, de csak mielőtt felvesszük.

2010. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

lemarad a :)))))))))))))) jel.

csak hogy tudd, nem vagyok morcos:)

2010. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

az elején a fertőtlenítés miatt vasaltam, bár ha 60 fokon mosod akkor semmi szükség nincs rá szerintem...

no szóval én azért vasalom még mindig az ikreimnek, 16 hónaposak, mert hülyét kapok ha gyűrödt rajtuk valami! Törölközőt sosem vasaltam!

2010. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
19 hós, és még mindig vasalom a ruháit. Sőt, lassan kettőre fogok:-)
2010. jan. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Most én is a vasalás helyett írok:)
2010. jan. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
én nem vasalok, nem is tudok rendesen, anyám se vasalt, inkább olyan cuccokat veszek, amik nem gyűrődnek. hát ennyi. a saját ruháinkat se vasaltam soha, ha valahova szép ruhában kell menni, akkor előveszem, és kínkeservesen kivasalom, de mint mondtam, hülye vagyok hozzá. nem gyűröttek a ruháink, úgy teregetem, hogy jó legyen.
2010. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
3 hetes a lányom, én eddig vasaltam neki, de iszonyat módon nincs időm mellette semmire, így a hugom segít be most a vasalásba. Sajna ez van :S
2010. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát én még a kis zokniait is vasalom.Idáig.Titeket elolvasván nem fogok én sem ennyit vasalni,ezek szerint nem olyan fontos,mint én hittem,de jó!!!
2010. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!