Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg összezavarom a kisfiam...

Tényleg összezavarom a kisfiamat azzal, hogy ha azt szeretném hogy nyugton maradjon, akkor olyan dolgot adok a kezébe amit máskor nem kap meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, rendszeresen azért ne csináld, mert tényleg nem fogja érteni, hogy máskor meg miért nem lehet.

Persze néha muszáj.. nálunk pl a körömvágás ilyen.

2010. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a pelenkázás volt ilyen egy időben, nagyjából 10-12 hónapig. Állandóan elforgott-mászott, még kakis popsival is. Így ilyenkor mindig megkapta a telefonomat addig.

Most már nem kell, már nyugi van, 14 hónapos lesz.

Egyébként szerintem is összezavarodik, mert pl apukája engedi, hogy a telefonnal játszon, én nem. Emiatt sokszor néz rám furán, hogy én miért nem engedem.

Következetesnek kell(ene) lenni.

2010. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Telibe találtál! Körömvágás alatt kapja meg játszani, mert addig nyugton van. Most volt az első eset, mert eddig szoptatás közben gyorsan levágtam neki, de már nem szopik napközben, így mással kellett lekötnöm.
2010. jan. 20. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen a következetesség és mi, de szerintem ezzel mindenki így van.
2010. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!