Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós kislányom nem akar...

13 hós kislányom nem akar gyalog jönni az utcán, miért?

Figyelt kérdés
gyanakodtam, hogy nem kényelmes a kis csizmája, de itthon ráadtam, és szépen elcsámborgott benne. talán fél az utcai forgalomtól vagy a nagy tágas tértől? volt iylen valakinél? vagy esetleg a nagy bufla overallban nem tud kényelmesen járkálni, és ez zavraja? maúgy már tök jól megy.
2010. jan. 20. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
De ő amúgy még simán lehet babakocsiban.Lehet,hogy fél,hiszen még kicsi.Szerintem hagyd még a babakocsiban,és csak itt-ott vedd ki kicsit sétálni.
2010. jan. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hagynám én, nem zavarna, csak a babakocsit már nagyon utálja, és így elég kényelmetlen, rövid sétákat tudunk csak tenni. azt szeretné, ha cipelném az utcán, de hát ez ugye nem jöhet szóba, mivel ruhában már megvan 11 kiló is. :)
2010. jan. 20. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi úgy kezdtük 13 hónaposan, hogy kivettem a játszótéren a kocsiból, az ismerős környezet volt neki. Nem félt, nagyon tetszett neki. Hát igen, amúgy az overáll nem egy kényelmes viselet.
2010. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta a kisfiam. Első 2 nap, amikor kivittem a kertünkbe (akkoriban tanult meg járni), csak megállt egy helyben és nézelődött. Aztán ha leguggoltam elé, olyan 1,5-2 méterre tőle, akkor szépen odajött.

Amikor először kimentünk az utcára uyganez volt. Aztán jött a hó, abban sem lépkedett először.

Idegen helyzetek ezek még a piciknak. Egy kis bátorításra van szüksége. Vidd először babakocsiban, aztán próbáld kivenni és hívd magadhoz. Valószínűleg minden igaz, amit írtál. A forgalom, a nagy tér, nehezen mozog az overálban, stb.

2010. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen.Minden nap elsétálunk a boltba.Viszont egyszer elértünk az út feléig és kész.Megállt, fel kellett venni, és úgy cipelni.Nem hinném hogy elfáradt hiszen minden nap sétálunk arra szóval lehet hogy az overál zavarta, vagy nemtudom.De ilyen csak egyszer fordult elő többet nem:)
2010. jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a megoldás: háti hordozó


pl. : [link]

2010. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
van háti hordozónk, de azt sem szereti ám. :)
2010. jan. 20. 12:21
 8/10 anonim ***** válasza:

12:11 vagyok, akkor feladom :)

az enyém utálta a babakocsit, igaz menni még nem tud egyedül, mert csak 10 hónapos, de abszolút hordozókompatibilis. :) persze ez változhat, amint elindul rendesen..

2010. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg úgy gondolom hogy ha egy baba (aki már nem is olyan pici) és tök jól tud járni, tuti nem raknám be hordozóba.Mondjuk amúgy sem mert nekem nem jött be,vagy babakocsi hosszú távra, de ha a közelben megyünk valahova tuti nem viszem a babakocsit, hiszen nyugodtan sétáljon csak nem baj ha lassan de sétáljunk...

Most hirtelen az van előttem hogy a 6 éves gyereket cipelem a hátamon a hordozóban:D...

2010. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! köszönöm a válaszod, de sajnos, mint a kérdésben is szerepel, a kislányom NEM akar gyalogolni egyelőre az utcán....
2010. jan. 21. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!