Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnéznétek? Nem ide tartozik,...

Megnéznétek? Nem ide tartozik, de hátha itt több válszt segítséget kaphatnék?

Figyelt kérdés

Én írtam ki ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__610479..


2010. jan. 19. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem írjátok össze pontosan,h mennyibe került a felújítás.A lakbér annak függvénye,milyen állapotban van a lakás,tehát arra az időre amíg folyt a munka,és a lakás nem volt olyan állapotban,jóval kevesebb lakbér jár.(Tehát sztem nem lehet azt mondani,h pl ráköltöttetek 720E Ft-ot,de az leosztva 12-vel havi 60E,tehát le van lakva a felújítás ára.A reális az,h akkor fél évre 30E /hó a lakbér,tehát pluszban vagytok 180E Ft-tal.Ezek persze csak elméleti árak,nem tudom nálatok hogy volt.)Nem tudom,érted-e a gondolatmenetem.Mert ebben az esetben a különbséget vagy elkéritek,és akkor van pénz kaucióra,vagy lelakjátok,akkor viszont félre tudjátok tenni a bérlet árát a kaucióra.
2010. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Havi 50e.-el vettük ki(ami nem volt reális,az állapotát illetően).Minden hónapban bemutattuk a számlát,hogy mit vettünk,mit fizettünk és úgy lett betudva a bérleti díjba.Most az első hónap amikor kp.kéne fizetni az albi díjat.Eddig volt szla fedezetünk.Arra gondolunk,hogy szégyellik nekünk felemelni a bérleti díjat,mert mi szenvedtünk meg vele,inkább kiadnák másnak többért.Össze vissza beszélnek,hogy ezért kell,meg azért kell.Mentegetőznek,kavarnak.Gusztustalan!
2010. jan. 19. 18:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Amugy értem amit írtál és köszi,ez nem jutott eszünkbe!De szerintem is jogos a putris lakásért felét fizetni.
2010. jan. 19. 18:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!