Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csokis lett 5 hós fiam. Nem...

Csokis lett 5 hós fiam. Nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés

Karácsony óta néha kap a kezébe egy szaloncukrot, tudja nyomkondni, harabdálni, még sosem nyílt ki a papír, de persze figyeltünk is. Kivéve tegnap, amikor pár percig nem néztem rá és amikor odafordultam, már tiszta csoki lett a szája.

Lehet hanyag szülőnek tartani, de nagyon megijedtem, a kérdésem viszont a fenti lenne.


2010. jan. 19. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mi baja lenne? Nyalt egy kis csokit, egészségére:-)
2010. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy bármi baja lesz tőle. szerencsére nem nyelte félre, talán egy picit megviseli a hasát, ha bemajszolt belőle valamennyit, de ha csak összekente a száját, attól szerintem semmi baja sem lesz :)
2010. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem valószínű, hogy lesz tőle baja. Figyeld hogy nem lesz-e kiütéses, vagy nem nyugtalankodik-e szokatlanul, de szerintem kutya baja nem lesz. És nem vagy attól hanyag anya, hogy néha hibázol. Ne aggódj! Jó babázást!
2010. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz.:)

Legalább ő már ezt is megkóstolta.:)

Nyugodj meg,egy kis csokitól semmi baja nem lesz a kisfiadnak!:)

Valamint nem vagy hanyag szülő,az én kisfiam is imád szaloncukorral játszani...:)

2010. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a gyors válaszokat!
2010. jan. 19. 14:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam ugyan ezt csinálta.Elmarta a szaloncukrot,valahogy kicsomagolta féligg meddig és a kis lyukon kiszopizta a csokit :)

Ugyan ő már 8 hónapos,de biztos hogy a tiednek se lesz baja tőle.

2010. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az enyém is így evett meg egyet, 10 hónapos. csak mi már akkor vettük észre, mikor a gyerek tiszta csoki fülig érő szájjal, és a csomag üres. :DD joghurtos volt, nem lett tőle semmi baja.
2010. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából azért is ijedtem meg, mert nemrég olvastam hogy a csoki allergizálhat... ezért minél kapjon először.
2010. jan. 19. 15:29
 9/10 A kérdező kommentje:
...minél később
2010. jan. 19. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
15:12-es vagyok. ma már kicsit túlzásba viszik ezt, kb minden második étel "allergizálhat".
2010. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!