Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babátoknak hogyan...

6 hónapos babátoknak hogyan készítitek a főzeléket és milyet? A csirkemájat csak simán főzzem meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Megfőzöm a zöldséget (sóval,cukorralmit hogy kell) behabarom a májat pedig megfőzöm és leturmixolom.
2010. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6 hósan lehet krumpli, répa, alma, sütőtök. Én vízben megfőztem nem kell bele só, meg semmi. Utána mixeltem. A májjal még várj szerintem 1 hónapot. Egyébként azt is csak vízben kell megfőzni.
2010. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehogymár 6 hónaposnak cukorral meg sóval főzzön. Miért mondasz ilyen hülyeséget???
2010. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6 hónaposnak habarni? Te meg vagy veszve!!!!
2010. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi 4 hósan kezdtük a hozzátáplálást, ezért a most 6 hós babámnak már adok csirkemellet is.

Krumpli + valamilyen zöldség (répa, tök, brokkoli, karfiol, spenót) + pár szem csirkemell kocka. Ezt turmixolom össze, a főzőlével pedig hígitom.


A májat ugyanígy készíteném, még nem adtam neki. Tehát krumpli + máj + zöldség + főzőlével hígítva.


Habarást még nem használok.

2010. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az első válaszoló napok óta itt borzolja a kedélyeket.

szerintem valami unatkozó tini.

csak nem tudom, mi a fenének ezt a topikot választotta.


6 hónaposnak nem szabad habarni, és sót, cukrot is kerülni kell.

én is várnék a májjal még egy kicsit.


ez az első válaszoló tényleg gáz, de mindjárt csinálok valamit, hogy ne kínlódhasson itt:)

2010. jan. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!