Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon lesz valami baja?

Vajon lesz valami baja?

Figyelt kérdés

5 hónapos kislányom etetés után elkezdett kapálozni és kiverte a kezemből a cumis üveget /ami üveg volt/.Sajnos a kicsi buksiján landolt nagyon félek hogy a kutacsán landolhatott.Eleinte eléggé sirt egy pillanatra talán nem is vett levegőt de utána gyorsan meg is nyugodott.Azóta kicsit nyügös bár az lehet a fogától is.Nektek mi a véleményetek nagy baj lehet vagy csak tulreagálom?

Aggódó anyuka


2010. jan. 18. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy sírt mert megijedt. De szerintem nem lesz baja.

Minden jót kívánok! :)

2010. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is túl aggódó vagyok az ilyen dolgokban! Én a helyedben azért megnézetném dokival, inkább nézzenek kicsit furcsán rád ha nincs miért aggódni!De ha mégis okozna valamit a picinek, sosem tudnád megbocsájtani magadnak!

Már csak önmagad megnyugtatása végett is érdemes kikérni a szakvéleményt!

2010. jan. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Szia! A kutacs nem olyan sérülékeny, mint ahogy gondoljátok! Nem csak egy vékony bőr. Ez egy nagyon rugalmas dolog. Be fogja még néhányszor ütni a kis fejét, hidd el! A babák nem olyan kis törékenyek, védtelenek, ahogy hisszük... A sírás normális, hiszen megütötte az üveg, az fáj. meg meg is ijedt..ő csak sírással tudja magát kifejezni. Figyeld, hogy nincs-e valami furcsaság rajta (aluszékonyság, hányás, nem duzzad-e a kutacsa! Ha ezeket nem látod rajta, biztosan csak megijedt.
2010. jan. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1%
Szerintem egészen biztosan komoly baja lett. Nekünk is volt ilyen, a dokinénink szerint ilyenkor konnyen előjöhet: májgyulladás, sárgaság, veselégtelenség, vagy lukulzis analizis is, szerintem mindenképpen nagyon gyorsan vigyétek el Zámbó Imre sírjához és áldozzatok fel egy kecskét hátha nem lesz semmi baj.
2010. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Nincs igazad! Ha valaki mindig mindenre csak legyint nem jó!Lehet hogy túl aggódók vagyunk, de nálunk pont ezért nem fog előfordulni olyan, hogy egy legyintés miatt nem viszem orvoshoz a babát és két nap múlva meghal különösebb előjel nélkül. Vagy esetleg később fog fejlődni, mert valami megsérült! Gratulálok hogy ilyen jó humorod van, te biztos nem hibázol sosem!!
2010. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12.30-as. Te vagy nem vagy normális, vagy egyszerűen GONOSZ ember vagy. A körülötted lévők bizonyára tudják.
2010. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De igen is a kutacs nagyon sérülékeny!Mit gondolsz, miért kell annyira vigyázni rá?! Szerintem túl lazán fogtok fel mindent. Tudod mennyi apró dolog teheti tönkre egy pici egész életét?!
2010. jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányok! 4 gyerekem van!! Ne akarjátok már megmagyarázni, hogy mindenbe belehalnak... Attól, ha valaki megnyomja, megüti, higgyétek el, nem lesz a babának baja.. A természet nem alkotta volna meg, ha egy normál ütés miatt belehalhatnánk. [link]
2010. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!