Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon fáj még neki? Mikor...

Vajon fáj még neki? Mikor lesz ebből fog?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos.Egy hete vasárnap kezdett teljesen kifehéredni az ínye alul, és pár napja már kint van egy kis fehér csipke a fogból.Amikor kenem az ínyét, érzem a fogacskát az ujjammal, és jól látható is.Ez azt jelenti, hogy áttörte már az ínyét, ha már kint van egy része?Mikor fog rendesen kibújni az egész fog?
2011. máj. 7. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ez kedden lesz 3 hete hogy megtörtént.És még csak 3 mm van kint.
2011. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:(( Akkor ez is babafüggő? Barátnőm kislánya egyidős a lányommal, egyik napról a másikra lett fog,aztán jött a második.Pár nap alatt kibújtak.Van, akinél egyből kijön, másoknál meg hetek kérdése?
2011. máj. 7. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szinte minden fejlődési dolog babafüggő. Van olyan akit egyáltalán nem is visel meg. Ezen egyszerűen túl kell lenni, nem tudsz mit csinálni...
2011. máj. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, köszi!De mikor fog teljesen kijönni? Azt hittem, egyben fog kijönni az egész, nem mm-enként.
2011. máj. 9. 08:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Dehogy.... onnantól hogy fehér csík van nálunk kb. egy hét szokott lenni az ún. áttörés, de mire kinő a fog teljesen az kb. 1-2 hónap :))) Én most két gyereknél összesen még 26 fogat várok :((((( Még a 2 évesemnek is csak 14 foga van (jóval többnek kéne lennie ), a kicsinél meg most jönnek a legelsők, ráadásul 4 egyszerre.... Egész nap babakocsiban ringatva altatom, mert máskülönben nem tud aludni.
2011. máj. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: nehogy félreértsd, miután áttört utána a növekedés (az az 1-2 hó ) mire kinő teljes méretére az már nem fájdalmas, csak amíg teljesen át nem töri az ínyt.
2011. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!De már koppan a kanál etetésnél:))
2011. máj. 9. 09:35
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor a nehezen már túlvan, max. még 1-2 nap amíg a teljes csík látható lesz. akkor már csak 19 maradt :)))))
2011. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!