Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit sétál babátok amikor...

Mennyit sétál babátok amikor pl boltba mentek?

Figyelt kérdés

Másfél éves lányom most először sétált utcán így,mert mindig toltam,de most hogy esett a hó kivettem,nagyon élvezte,nem is akart visszaülni.De a bolti dolgok így elég nehézkesek,mondanom se kell hogy mindent le akart pakolni,persze finoman,de mindent megnézett.Próbálom terelgetni,mi helyes,mit nem szabad,de ez a része eléggé fárasztó,amúgy a sétakor szépen jött mellettem.

Nálatok hogy megy?


2010. jan. 18. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
boltban nem toltam kocsiban, csak mikor még nem tudott menni. jön mellettem. persze van, ami érdekli, azt megnézzük, de pakolni nem szokott, mert tudja, h azt csak otthon szabad. nincs ezzel semmigond. kíváncsi és kész. a kasszánál megnézi a csokikat, elemeket, én meg nyugodtan tudok fizetni.
2010. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is ennyi idős.

Ha kettesben megyünk a boltba egy darabig elvan a bevásárlókocsi ülőkéjében, adok neki kiflit vagy burgonyaszirmot. Ha Apa is jön, én vásárolok ő meg szalad utána. Babakocsi sajnos nagyon rég kilőve.

2010. jan. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!