Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig használtáto...

Hány hónapos korig használtátok a hordozót?

Figyelt kérdés
8 hós a babánk, de csak 7 kg. Még egy ideig jó nekünk a hordozó (0-13 kg). Nem gáz? :S
2010. jan. 17. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2010. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6 honapos korig. Utana mar nem maradt meg benne, folyton lazadt ellene.
2010. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz?? Mi 9,5 hónapig használtuk. Még most is csak 7,5 kiló de kicsi volt már neki, szűk és rövid.
2010. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ameddig el nem érte a 9 kilót. ekkor kapott új gyerekülést. teljesen mindegy, hogy mennyi idős, nagyobb ülésbe csak akkor tedd be, ha kilóban elérte a küszöböt. sőt, minél később, annál jobb!
2010. jan. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Ha gáznak érzed akkor van ám 0-18-ig vagy 0-25kg-ig is ülés és azok sokkal nagyobbak, kényelmesebb nekik.

2010. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Csak azért érzem gáznak, mert a környzetemben az anyukák már bőven ülésben hozzák az ennyi idős babákat a tanácsadóba. Viszont az én kicsim még csak 7 kg, vígan elfér benne, sehol nem lóg ki.

Akkor még nem is veszünk és nem törődök a többiekkel, úgy döntöttem. :)

2010. jan. 17. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 9,5hósak a lányaim és még abban vannak. 8-8,5kg-osak. Most tervezem, hogy veszek nekik, de lehet én is megvárom a 9kg,mert a gyerekülés amit néztünk 9-18kg-ig jó.
2010. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi 9 hónapos korban (8,5 kg volt akkor)váltottunk, mert már kicsi volt neki a hordozó.

Ha a babádnak még kényelmes a hordozó, szerintem is nyugodtan használjátok.

2010. jan. 18. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még szeretném használni és a gyerek is jól érzi magát benne, nem lázad ellene, de már egyre szűkösebb neki és rettenet nehéz is cipelni, ezért csak autóban használom, meg a babakocsira szoktam rátenni. 6 hónapos a fiam, olyan 9 kg körül van, a hordozó is van 2-3 kg és azért nem könnyű vinni. :S
2010. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi 8 hónaposan vettünk gyermekülést, addig használtuk csak a hordozót. Azért kellett lecserélni, mert már tudott ülni a babám (7hós kora óta felült magától), és már nem élvezte a hordozót, sírt benne :(

Addig használjátok, amíg kényelmes. Nem gáz!

2010. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!