Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok most először másfajta...

Adhatok most először másfajta tápszert? Mindig Milupát evett, de ha lehet, holnap másfajtát vennék neki.

Figyelt kérdés
Milupa 2 helyett másik márkát valami olcsóbbat vehetek? 1 éves elmúlt a fiam.Ez az új mehet teljes adagban? És jelentkezhetnek ettől az újtól kiütések, vagy bármi más mellékhatás? Milyet ajánlotok?
2010. jan. 17. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi már sok mindent ettünk. Főleg mi is Milupások vagyunk de evett már Bebát, Mildibét, Babylove tápszert nem volt semmitől baja. De ha elmúlt egy éves akkor miért 2-es Milupát eszik? 9 hótól 3-ast kéne kapnia, nem?
2010. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem előírás 9 hótól 3-ast ennie,ha 1 éves koráig 1-est kap akkor se lesz semmi baja.

A kérdésre válaszolva mi mildibé 3-as banánost eszünk,nincs tőle semmi baja,és szereti a lányom.Előtte mi is milupát ettünk.

Én ajánlom a mildibét.

Aztán vettem előtte humana 2-est na azt nem ette a lányom.Kuka.

2010. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Oké tudom, hogy nem előírás de kíváncsi lennék, hogy milyen megfontolásból eszi a 2-est. Azért kérdezem mert az enyém nehezen hízik. Lehet, hogy a 2-től jobban hízna esetleg?

2010. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hogy miért 2-est eszik még mindig? Én kérdeztem a védőnőt, ő mondta hogy maradjon még. Egyébként reggelente nagyon sírósan ébred, ha váltanék 3-asra akkor lehet nem kelne így? Légyszi erre még írjatok, első babás vagyok!
2010. jan. 17. 22:25
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is Milupáról váltottam, nem vált be a 2-es, holott addig végig Milupát kapott (HA).

Próbáltam a BEBA-t, jó volt és most Mildibé-t kap, ami még jobban ízlik. (8 hós)

Szerintem simán válthatsz.

2010. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Én se vagyok okosabb nálad, szintén első babás. :)

Úgy gondolom, hogy a 3-as táplálóbb lehet nekik. Azért sír reggel mert olyan éhes? Mert akkor lehet, hogy a 3-as jobban eltelítené.

Én meg azon gondolkozom, hogy mivel rossz evő a babám lehet, hogy ha 2-est adnék neki többet megenne belőle és hamarabb megéhezne és így jobban hízna. Hmm?

2010. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, azért sír mert olyan éhes. Pedig reggel is és este is 300 ml-t eszik. Azt a pár percet míg reggel elkészítem végig üvölti.Neked mekkora a babád? Én jegyeztem hogy mikor milyen tápszerre váltottam a kicsinél, ha gondolod megírom hogy mikor kapott először 2-es tápszert
2010. jan. 17. 22:34
 8/15 A kérdező kommentje:
Viszont még annyit, hogy nekem a védőnő azt mondta, hogy ha a tápszert nem eszi annyira a babám, akkor tegyek bele neki egy kis gyümölcslevet. Persze ez függ attól hogy neked mekkora:)
2010. jan. 17. 22:38
 9/15 A kérdező kommentje:
Meg a tejpépet próbáltad nála? Nekem akkor gyarapodott sokat a fiam, mikor ezt bevezettem nála. A tápszert meg megnéztem, 6,5 hónapos volt mikor először 2-est kapott.
2010. jan. 17. 22:39
 10/15 anonim ***** válasza:

Én vacsorát adok a lányomnak este 6 körül,és utána tápszert 8 körül,így nem éhes a lányom,és nem ébred éjjel.


2.-dik voltam

2010. jan. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!