Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire legyen hig a baba...

Mennyire legyen hig a baba fözeléke?

Figyelt kérdés
Olyan sürün folyós? A botmixert,ha felemelem csöpög róla. Az jó,vagy sürübb legyen? Mihez hasonló legyen?
2010. jan. 17. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt 4 hónapos,akkor habard be olyan sűrűre,mint magatoknak szoktad.4 hósan már el kell kezdeni a glutén tartalmú kajákat.
2010. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én jobb szeretem, ha sűrű, különben szétfolyik az egész, mire a kanállal a szájához érek. Azt szeretem, ha olyan állagú, amit főzök, mint egy üveges bébifőzelék.

Szóval én nem szeretem, ha lecsöpög a botmixerről.

2010. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mint az üveges bébiétel. Ha először kapja, akkor, mint a 4 hósoknak ajánlott bébiételek.


Én krumplival és főzővízzel habartam hígra, hogy épp kanalazni lehessen, de ne folyjon le a kanálról.


Egyébként egy éves korig nem árt, ha gluténmentest kap, ha a családban volt allergia. A gluténtartalmú élelmiszerek bevezetésével ugyanolyan óvatosan kell bánni, mint a tehéntejjel, tejtermékekkel, tojásfehérjével!

2010. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

7 hós a babám,de nem szeretnék neki gluténtartalmú kajákat adni! Azt meg nem tudom,hogy milyen állagú egy bébiétel,még nem volt hozzá szerencsénk. Hiába csöpögött a botmixerröl,mikor már adtam neki hült,igy sürübb lett,nem folyt le a kanálról.

Köszi

2010. jan. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!