Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehetett babám széklete...

Mitől lehetett babám széklete ma reggel záptojás szagú? De nagyon erősen?!

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta elég sokat bukott, vagyis ilyen vizes, nyálas valami jött vissza neki, de kb 2 órával kaja után is. Éjjel 3szor felébredt, pedig csak egyszer szokott és reggel ez fogadott.4 hós múlt és csak tápszert kap.
2010. jan. 17. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a fogzás okozhat furcsa tüneteket, vagy valamilyen vírusos nyavaja.

Nálunk is volt ilyen, de a doki szerint csak egy kicsit túlette magát és elcsapta a hasát.

Figyeld tovább és ha nem rendeződik vidd el orvoshoz.

2010. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet igazad van, fogzásra én is gondoltam, mert még több tünetet is produkál ezzel kapcsolatban. meg az is lehet h tényleg túlette magát, mert tegnap tízóraira olyan 140 ml körül szokott enni, és tegnap a 180-at bevágta, nem értettem én sem, de mikor adtam még neki akkor nyugodott meg. meg aztán remélem nem vírus. láza nincs. holnap megyünk úgyis az orvoshoz és akkor mndom neki,remélem nem lesz rosszabb, köszi h írtál.
2010. jan. 17. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Záptojás szaga a fehérjék bomlásának van,úgyh lehet,h túlette magát,és nem tudta megemészteni,csak elkezdett bomlani.Valószínűleg a hasa is fájhat tőle kicsit.
2010. jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, éjjel huzogatta a lábát és nehezen aludt vissza, meg olyan furcsákat is pukizott, azt hittem, h hasmenése van, de nem volt a pelóban semmi (éjjel), aztán reggelre lepett meg. És ez okozhat nála még vmilyen problémát? Vagy meg fog nyugodni a pocija? Reggel óta nem huzogatja a lábát, nem látom h fáj a pocak, csak nyűgös, de nagyon.
2010. jan. 17. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!