Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert eszik 10 hós...

Milyen tápszert eszik 10 hós babátok?

Figyelt kérdés
Az enyém Humana Baby Fit 1-et,de szerintem attól pisil sokat éjszaka.Mást szeretnék kipróbálni.
2010. jan. 17. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel csak pótlásnak kapja, kakaóval, nekünk mindegy milyet.Már sokan a feles tejre akartak rábeszélni, de inkább a tápszer. Mi ausztriában a müllerben veszünk lasana tápszert, talán 1-2 euro egy doboz (600gr) nagyon szereti a lasana termékeket, tejpépet is, sokféle van. Tegnap akartam venni itthon a müllerben, de nem volt, mondjuk nyilván nem árulják, így muszáj megvenni a drágát. Én bízom az osztrák dolgokban
2010. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én lányom mildibé banánost eszik.10 hónapos múlt

nekünk a humana tápszerek nem váltak be

2010. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
DM Babylove 2-es. De próbáltuk már a többit is, szerencsére a babámnak az összes ízlik. (Humana, mildibé, beba, milupa)
2010. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milupa 3-ast mindenféle ízben. Mikor milyet.
2010. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tescos tejet forralva
2010. jan. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mildibé 3 banánosat eszik az enyém is, vagy mildibé 2 kakaóval keverve hogy ne mindig ugyanazt egye.
2010. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milupa jó éjszakát!6 kónapos kortól 36 honapos korig, nagyon szereti a lányom 13 hónapos és nem pisil sokat tőle!
2010. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!