Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hós babátok milyen tápszer...

8,5 hós babátok milyen tápszert eszik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Eddig kaptuk az anyatejet mert kis súllyal született és csak 2 hónapig tudtam szoptatni, de most már nem jár. Nem tudom mit adjak neki reggelire a tej helyett. Kapjon inkább tejpépet reggel is és este is vagy térjek rá valamilyen tápszerre (amit ugye már hónapok óta nem kapott) mert a tejjel megoldottam. Egyébként 4 hónapos kora óta hozzátáplálom és amit ehet az már mindent eszik. Mit tegyek?
2011. okt. 21. 21:04
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a gyerekorvost, hogy mit ajánl?
2011. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, erre nem gondoltam :-)))
2011. okt. 21. 21:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Akármelyik 2-es tápszert kipróbálhatod. Milupa milumil, Sárga dobozos Milupa, Beba pro, Humana, Hipp, mind jó minőségűek. Mi szinte mindet kipróbáltuk, talán a Hippeset nem. A Humana ami nem tetszett annyira, mert elég sűrű, és nekünk nehezen oldódott, és sokszor eldugult a cumi. A többi jó volt, mindegyiket ette. Ízre szerintem a Sárga Milupa a legjobb.
2011. okt. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :-)
2011. okt. 21. 21:56
 6/11 anonim ***** válasza:

9 hónapos a kisfiam, Humana Babyfit Plus banánost eszik, nagyon szereti. Kicsit sűrűbb, mint a többi, mert alapvetően bukás ellen szokták felírni, de bármelyik baba eheti születéstől kezdve. Előtte Beba Ha1-et kapott. Ő 1350 grammal született, tehát ő is kis súllyal indult.:)

A banános tápszer 1.399 ft támogatás nélkül a gyógyszertárban, nekünk 4-5 napig elég úgy, hogy kb. 600 ml-t iszik/nap.

Remélem, tudtam segíteni! Javaslom, hogy reggel-este még adj neki tápszert 1 éves koráig, ha megteheted. A tejpép is tejalapú, de abból maximum 1 adagot javasolnak még a gyártók is naponta, az pedig kb 220 ml naponta, szerintem kevés napi tejalapú tápláléknak. (bár lehet már natúr joghurtot, sajtot, túrót is adni, az igaz).

2011. okt. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző ismét: a Humana receptre 630 ft!:)
2011. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A lányom 8 hónapos. Este Milumil Jó éjszakát! tápszert kap.

Reggel sima Milumil 2-t adtam neki, de nem volt hajlandó megenni. Így most tejpépet kap reggelire, vagy natúr joghurtot gyümivel.

2011. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, azért is írtam a gyerekorvost, mert ő kiírja receptre, ami lényegesen olcsóbb, mintha a boltban vennéd meg.:)
2011. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mivel már 8,5 hós a baba, már nem olcsóbb a tápszer, mert 6 hónapos kor után már csak HA-sat írnak fel, az meg kb. ugyanolyan árban van, mintha a boltban megvenne egy sima 2-es tápszert. Sőt, egyes tápszerek még olcsóbbak is.
2011. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!