Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg gáz, hogy még 11 hós...

Tényleg gáz, hogy még 11 hós kisfiam éjszaka 1-2x felkel szopizni?

Figyelt kérdés
Sokan szinte lecsesznek hogy már nem kéne neki. Lehet, hogy így is van, de csak így alszik vissza, és nekem sem teher, igaz már szeretnék aludni is:)
2010. jan. 16. 21:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is mondogatták,hogy nem kellene már ekkora gyereknek szopizni, de a miértre nem tudtak válaszolni...a lányom még 2 évesen is szopott éjjel:)Aztán egyszer csak elhagyta:))

Szerintem amig neked nem teher szopizzon csak:)

2010. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én babáim 6 hósak és ők is felkelnek, nagyon örülnék, ha ennyi idősen,mint a fiad már nem kelnének, de hát mit lehet csinálni??? Persze le lehetne őket állítólag szoktatni, ha hagynának sírni (mert az enyémek ha nem kapnak enni, akkor bizony sírnak, hiába ringatom őket vissza 10 perc múlva újra felsírnak, hiába kapnak vizet, teát,akkor el se alszanak), de a sírást ki bírja elviselni, főleg éjszaka?

Szerintem úgyis el fogja hagyni, ha már nem kell neki. És ha neked még csak nem is teher, akkor meg ne érdekeljen más véleménye. Ártani nem hiszem, hogy ártasz ezzel.

2010. jan. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az enyém nem szopizik már mégis felkel 3x-4x is egy éjjel.

11 hós

2010. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos babám is 3-4-szer ébred éjjel és szopival alszik vissza.
2010. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem gáz, sőt nagyon is jó, hogy még szopizik. Sok nem szopis baba is 2-3x ébred éjszaka, cicivel meg talán könnyebb is vissza altatni a babát.

2010. jan. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi lányok, én is így gondolom. Majd abbahagyja, majd akkor alszok :)
2010. jan. 16. 21:42
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém 16 hónapos és néhány napja nem ébred fel hamarabb csak 5 órakor.. Eddig ő is 2-3x ébredt, de pár korty szopi után vissza is aludt. Szerintem a tiéd is el fogja hagyni, ha nem is "szoktatod le" róla. Majd ha eljön az ideje, amit csak ő tud :)) Ha Téged nem zavar, akkor hagyd neki. Aki piszkál, azzal ne foglalkozz, lehet, hogy sosem szopizott a gyerkőce :) Ezt nem bántásnak szántam, de sajnos sokszor azok adnak tanácsot, akinek már pár hetesen átaludta a babája magától az éjszakát vagy magától viszonylag korán elválasztotta magát ...
2010. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
A lányom 2 évesen is kelt éjjel a ciciért!Aztán belefáradtam , meg egyszer ki akartam végre aludni magam, és leragasztottam a cicim sebtapasszal!Így nem tudta bekapni, 2 éjjel volt nyafogás, még együttsírás is , mert rettenetesen sajnáltam, de 3.éjjel aludt mint a bunda!Így én nem gondolom hogy 11 hónaposan gond lenne hogy éjjel cicizik!
2010. jan. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:)15hónapos a fiam.Észre se veszem ha szopizik már.Szerintem még 3 évesen is cicin fog elaludni(az apja szerint 20évig az enyémen ,utána a barátnője cicijén...)Engem is folyton szurkálnak ez miatt,csak azt nem értem ez miért zavarja azokat az embereket akik nem is alszanak velünk?
2010. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok.Szinte mindenki ugyanazt írta, engem mégis lepontoztak/tatok:)))ez van...vagy hülyeséget írtam volna?
2010. jan. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!