Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik nappal a 7...

Miért nem alszik nappal a 7 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsetek, annyira kétségbe vagyok esve. Fáradt, mert "kiabál", de nem alszik el. Csak cicin szeretne szundizni, de az nem jó úgy és nem is elég.
2010. jan. 16. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ucsó vok megint:) Ha gyanitod, hogy fogzástól nem tud aludni, akkor próbálj valami szert adni rá. Aztán lehet, hogy a hasa fáj, vagy éhes esetleg....nem tudom, a hozzátáplálással hogy állsz? Szóval sokminden lehet...
2010. jan. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

21:30 vagyok.

Az én fiam éjjelente szokta ezt eljátszani. Hajnali 2 körül felébred, és nem hajlandó vissza aludni. Ordít. Ha felveszem semmi baja. Ha kimegyek a szobájából sír. Ezt eljátszottu egymás után vagy ötször. Megelégeltem, és nem mentem be hozzá. Sokáig sírt, aztán elaludt. Másnap hallottam, hogy forgolódott, de nem sírt.

2010. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Írtam, hogy az én babám sem jó alvó annyira.

Napközben egy kis rituálévá alakítottam az alvásokat és így sikerül. Besötétítek, vagyis inkább félhomály van, megvárom, míg megnyugszik, kap egy kis teát. Mellé teszem a kedvenc pelusát és kapja a cumit. Nyugtató zenét kapcsolok be, mindig ugyanazt.

Kicsit (néha nem kicsit) kell ringatnom, járkálnom vele. Nem okoz gondot természetesen, csak a karjaim...ááá... Mindegy. Én rontottam el, hogy így szoktattam.

Szóval ez a kis rituálé mikor elkezdődik, ő már tudja, hogy alvás jön.

Az enyém lehajtja a fejét és dörzsöli a szemét, ha álmos.

2010. jan. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mindenen túl vagyunk, amiket írtok, azért nagyon köszönöm. Ha síni hagyom, egyre jobban belelovalja magát, de nem hagyja abba. A rituálékialakítás nagyon jó, ki fogok találni valamit. Ő is jelzi, hogy álmos, csak épp nem alszik, mondom, minden érdekli. Nagyon ingerszegény környezetben szoktam megnyugtatni és letenni. Szerintem félévesen még nem lehet túlságosan hozzámszokva, tévedek?
2010. jan. 16. 21:47
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem éhes, szopizik. Tízóraira kap gyümölcsöt.
2010. jan. 16. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!