Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik nappal a 7...

Miért nem alszik nappal a 7 hónapos lányom?

Figyelt kérdés
Kérlek, segítsetek, annyira kétségbe vagyok esve. Fáradt, mert "kiabál", de nem alszik el. Csak cicin szeretne szundizni, de az nem jó úgy és nem is elég.
2010. jan. 16. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vidd ki mindennap egy órára a levegőre! Az én 8 hónaposom sem valami jó alvó, de a friss levegő mindig elnyomja.
2010. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Séta közben alszik, max félórát. Megyünk minden délután.
2010. jan. 16. 20:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia, babakocsiban se alszik el? Az én lánykám is rossz alvó, ezért benn is van babakocsi mert csak abban hajlandó napközben aludni, így is max.4X fél órát alszik, ő is 7 hónapos!
2010. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szüntesd meg a cicin való szundikálást. Az én lányom (11 hós), ha fáradt akkor nem kiabál, hanem a szemét dörzsöli. Ekkor próbáld elaltatni vagy a kiságyába rakni. Nézni kell az álmosság jeleit, mert ha későn akarod lerakni, túlpörgetheti magát, és nem fog tudni aludni. Gondolom van már napirendje a kislánynak, azt próbáld betartani. Lányom 7 hósan még minden étkezés után aludt egyet, evés után kb. 2 órával láttam rajta, hogy álmos.
2010. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A 3. emeleten nincs fönt a babakocsi, de az sem működne. Túlságosan érdekli minden, hogy lehetne megnyugtatni? Ölelem, és úgy elbóbiskol, leteszem az ágyába félálomban, de 20 perc után sírva, fáradtan ébred.
2010. jan. 16. 21:00
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem szundít cicn, ha látom, hogy inkább alszik, mint eszik, akkor befejezzük. Van napirend, de... figyelem az álmosság jeleit, de nem sikerül mégsem. Jól írod, túlpörög.
2010. jan. 16. 21:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Ucsó vok, és amikor felébred 20 perc után álmosan, akkor próbálod visszaaltatni valahogy, vagy abszolút nem sikerül? Gondolok itt felvesz letesz módszerre. Nem lehet, hogy fáj valamilye? Fogzás?
2010. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán sikerül visszaaltatni. Két foga bújik, igen. Aranyos vagy, köszönöm!
2010. jan. 16. 21:19
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen, felvesz, amikor ellágyul vissza. Akkor alszik, ha összeomlik egyébként nézelődik. Nagyon kikészülök attól, hogy ordibál a fáradtságtól, de nem nyugszik meg sehogy. Próbálom visszaaltatni, hátha. Olyan, mintha nem tudná magát visszaaltatni.
2010. jan. 16. 21:21
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Próbáld meg délelőtt a sétálást, egy jó óra hosszat. Aztán kajcsi, és irány a kiságy. Ha sír, próbálj erös lenni, nem bemenni hozzá kb negyed óráig. Aztán nyugtatás és otthagyás. Tudom, durva szavak ezek. Szerintem nagyon hozzád szokott.
2010. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!