Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járnátok szoláriumba úgy,...

Járnátok szoláriumba úgy, hogy még szoptattok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan járhatsz. A meleg még serkentheti is a tejtermelést.
2010. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Csak takard le a mellbimbókat, mert ilyenkor érzékenyebb és könnyebben lesül + utána fáj a szoptatás is:-)
2010. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Járhatsz nyugodtan,én is jártam.
2010. jan. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm a gyors válaszokat. Örülök, hogy ezt írtátok.
2010. jan. 15. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
A szoli rákkeltő, ezt már itthon is tudják, de amerikában és a szomszéd országokban, mint német már réges rég tudják, ezért használnak inkább barnítót, és találták ki az UV mentes, szórófejes barnítást. Sokkal hatásosabb, kb. 6-szor leszel barnább, mint 1 szolitól, öregedésgátló és teljesen bőrbarát. A szolit ma már nem dívik használni itthon sem, a saját érdekedben. Vannak jó szalonok, ahol csodás, kalifirniai napbarnított színed lesz. Vagy ha nincs lehetőséged, vannak klassz barnítók, na nem a Dove és társai, kicsit magasabb kategória, amitől nem leszel foltos. Csak jó tanácsként írtam, nem szekálásból.:)
2010. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megírtad a véleményed, de én nem szeretném, ha valamit rápermeteznének, mert azt sem tudom,hogy mi van benne. De mindenképpen köszönöm a válaszod.
2010. jan. 15. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!